anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro przywłaszczyło mòj towar ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Sytuacja jest kuriozalna kupujący odesłał zwrot metoda dostawy allegro kurier nie podjął nawet próby doręczenia paczki ze zwrotem a przesyłkę odebrało allegro i znalazła się ona w magazynie przesyłek nie doręczalnych u nich . Allegro chciało odesłać paczkę w lipcu niestety byliśmy akurat na urlopie w Turcji napisali że mogą poczekać z odesłaniem paczki aż wrócę z urlopu teraz nie chcą odesłać towaru nawet nie odpowiadają na e-maile każą zdobyć od kupującego zrzeczenie do reklamacji zwróciłem wpłatę kupującemu i teraz nie mam ani towaru ani pieniędzy 😂😋😛

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL poprosiłam o informację, czy przesyłka została do Ciebie wysłana. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail, gdy tak się stanie, ale wrócę z informacją, gdy otrzymam odpowiedź. 
W sprawie nr 43661047 poruszone zostały dwie kwestie: odesłanie zwrotu oraz reklamacja usługi dostawy. Reklamować dostawę może kupujący, jako nadawca. 
Nie ma to nic wspólnego z odesłaniem paczki do Ciebie (odbiorcy). 
Przepraszam, że długo czekałeś na rozwiązanie tej sprawy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Ja chcę tylko odzyskać swój towar o który nie mogę się doprosić. Nie jest to profesjonalne podejście do problemu od 3 miesięcy nie możecie odesłać towaru czekam na paczkę do końca tygodnia jeżeli jej nie dostanę będę zmuszony podjąć kroki prawne . Pozdrawiam  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Wczoraj wysłałem zapytanie i zero odpowiedzi na wiadomość email tutaj zapytałem już 4 godziny temu i nadal nic poziom obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie nikt nic nie potrafi ustalić w mojej sprawie przykre to a od sprzedawców wymagacie obsługi na najwyższym poziomie. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Minęło następne 24 godziny żadnego e-maila żądnej informacji czy wy jesteście poważni ? To przechodzi ludzkie pojęcie. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL bardzo Cię przepraszam, ale muszę poprosić Cię jeszcze o cieprliwość. Przesyłka nie została jeszcze nadana, ale otrzymałam informację, że na pewno zostanie do Ciebie wysłana. 
Przykro mi, ale nie jestem w stanie nic zrobić, aby to przyspieszyć. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

No bez żartów w czym problem żeby ją nadać ? Miała być nadana wczoraj jest spakowana wystarczy nakleić nowy list przewozowy a wy nie potraficie nawet tego zrobić . Co tam klient czeka 3 miesiące to może jeszcze poczekać. Tak jak pisałem w przyszłym tygodniu wyjeżdżam więc czekam na paczkę do jutra myślę że dałem wam już dużo czasu na załatwienie sprawy. 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

@msniezek Wywołuje cię do tablicy bo jak widać ani doradcy przez e-mail ani moderatorzy nie potrafią załatwić mojej sprawy już 3 miesiące. 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Jest odpowiedź bardzo konkretna załączam zdjęcie 😆😝🤭 . Bareja by się nie powstydził takim rozwojem sytuacji.

Screenshot_20240926-153630.png

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

@la_nika ty oznaczyłaś że sprawa jest rozwiązana ? Jakoś dalej przesyłka nie dotarła do mnie i nawet nie została nadana żarty sobie robisz prawda ? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL nie. Z powiadomienia wynika, że Ty to zrobiłeś:

la_nika_0-1727420790503.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Ja nic nie robiłem ale niech ci będzie . Dalej zero informacji na temat wysyłki czy nalepienie listu przewozowego na gotową paczkę przekracza możliwość allegro ? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Czy tu ktoś pracuje w tym allegro ? Minęło następne 24 godziny i znów żadnej informacji czy coś wiadomo ??? . Sprzedawcy bierzcie przykład z allegro jak kupujący napisze kiedy wysyłka towaru to spokojnie można pisać . " nie jesteśmy w stanie wskazać terminu wysyłki towaru " przecież to żaden problem 3 miesiące można wysyłać jak allegro i żadnych konsekwencji nie ponosić . 😅 @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

To jak to działa z tym rodo ? jest waszym pracownikiem i jest pisane na forum allegro więc dane mogą być udostępniane 🙂 nie ma adresu zamieszkania (Jan Kowalski) może być 100 tysięcy pesel i dane wrażliwe powinny być zakrywane

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

A w tej Turcji coś opłaca się kupować na handel?

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Szczerze nie mam pojęcia w miejscowościach turystycznych zapewne jest 3 razy drożej niż w głębi Turcji na pewno się opłaca ale co konkretnie to nie wiem .

oznacz moderatorów