anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@eCOLORS 

Samo się na pewno nie rozwiąże. Usuń powiązanie, połącz ponownie, odblokuj wyskakujące okienka i powinno działać 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Nie będę nic kasował i ustawiał ode nowa. Allegro wzięło i cały czas bierze pieniądze [notabene cały czas coraz większe], to niech odpowiada za swoje działania oraz swoich kontrahentów. Jest coś takiego jak kary umowne i pora odpowiadać za swoje błędy.

 

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Cześć . prawdopodobnie mają teraz przerwę serwisową . Spróbuj jutro .

Przerwa serwisowa 1–2.05.2021 w godz. 08:00-02:00

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@maximpreza 

U mnie wszystko działa.  Właśnie drukuję swoje etykiety 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

@Kaliope_Brzeg  Właśnie sprawdziłem u siebie i też nie da się zaimportować 🙂  Musisz mieć lepsze "chody"  w inpost niż my 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@maximpreza 

Coś w tym jest bo z reguły jak ludzie psioczą na awarie i przerwy serwisowe to u mnie wszystko hula 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
olsznetsklep
#7 Wielbiciel#

mamy to samo

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Też mam ten problem, niby przerwa była do drugiej w nocy dzisiejszego dnia, ale jak próbuję ponownie powiązać konto to mam komunikat:

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.

Tak więc import zamówień z allegro nie działa, ciekawe co teraz z terminami wysyłki...

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mudol 

Przecież jeszcze jutro jest święto, co Ty się już martwisz terminami wysyłki 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
avowal
#8 Zapaleniec#

Po przerwie serwisowej InPost nie mogę importować zamówień InPost. Czy jak bardzo nowo powiąże konta to pobrane przesyłki wcześniej i te w historii mi zostana czy usuną? 

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@avowal w Managerze Przesyłek możesz filtrować zamówienia, dla których już utworzyłeś etykiety. Możesz to zrobić w zakładce Wyślij przesyłki > Import Allegro Paczkomaty 24/7 oraz Allegro > Import Allegro InPost w kolumnie "wygenerowane" przez zaznaczenie "tak" lub "nie".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KOKOSHOP_pl
#7 Wielbiciel#

@la_nika U nas też ten sam problem, allegro inpost wysypał się po aktualizacji - proszę o zgłoszenie problemu technicznego do inpostu i info zwrotne, kiedy awaria zostanie naprawiona

oznacz moderatorów
Karczito1
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, że awaria Inpost trwa nadal, nie da się importować zamówień  w managerze paczek Inpost, nie da się również ponownie powiązać konta- Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

Nie dziala od rana dzwonilam w poludnie na infolinie inpostu to powiedzieli ze jakas globalna awaria 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@fhxena Pandemia.😁

oznacz moderatorów
londo_spzoo
#8 Zapaleniec#

@la_nika Niestety podana ścieżka nic nie daje bo występuje komunikat: londo_spzoo Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! 

 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Stały punkt programu. Geniusz biznesu Brzoska nie potrafi nic usprawnić, żeby przy okazji nie zepsuć tego, co przedtem dobrze działało

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W Polsce wszystko tak działa, jak dobrze to przyjdzie ktoś i myśli jak tu spieprzyć.😁

oznacz moderatorów
londo_spzoo
#8 Zapaleniec#

Zaczęło działać....;)

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

U mnie nic nie dziala nadal

oznacz moderatorów