anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponoene powiązanie inpost a zimportowane przesyłki

Idź do rozwiązania
avowal
#8 Zapaleniec#

Po przerwie serwisowej InPost nie mogę importować zamówień InPost. Czy jak bardzo nowo powiąże konta to pobrane przesyłki wcześniej i te w historii mi zostana czy usuną? 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Ponoene powiązanie inpost a zimportowane przesyłki

Idź do rozwiązania
la_nika
Moderator
Moderator

@avowal w Managerze Przesyłek możesz filtrować zamówienia, dla których już utworzyłeś etykiety. Możesz to zrobić w zakładce Wyślij przesyłki > Import Allegro Paczkomaty 24/7 oraz Allegro > Import Allegro InPost w kolumnie "wygenerowane" przez zaznaczenie "tak" lub "nie".

Monika
   Moderator

Ładowanie...

Idź do rozwiązania
KOKOSHOP_pl
#7 Wielbiciel#

@la_nika U nas też ten sam problem, allegro inpost wysypał się po aktualizacji - proszę o zgłoszenie problemu technicznego do inpostu i info zwrotne, kiedy awaria zostanie naprawiona

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Karczito1
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, że awaria Inpost trwa nadal, nie da się importować zamówień  w managerze paczek Inpost, nie da się również ponownie powiązać konta- Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
fhxena
#8 Zapaleniec#

Nie dziala od rana dzwonilam w poludnie na infolinie inpostu to powiedzieli ze jakas globalna awaria 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
lew433
#21 Demiurg#

@fhxena Pandemia.😁

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
londo_spzoo
#8 Zapaleniec#

@la_nika Niestety podana ścieżka nic nie daje bo występuje komunikat: londo_spzoo Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
TomBanknoter
#13 Ambasador#

Stały punkt programu. Geniusz biznesu Brzoska nie potrafi nic usprawnić, żeby przy okazji nie zepsuć tego, co przedtem dobrze działało

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
lew433
#21 Demiurg#

W Polsce wszystko tak działa, jak dobrze to przyjdzie ktoś i myśli jak tu spieprzyć.😁

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
londo_spzoo
#8 Zapaleniec#

Zaczęło działać....;)

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
fhxena
#8 Zapaleniec#

U mnie nic nie dziala nadal

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
asianowak88
#7 Wielbiciel#

U mnie też dalej wyskakuje błąd

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
fhxena
#8 Zapaleniec#

Ja nawet usunelam w menadzerze swoje powiazanie z allegro i teraz nawet dodac nie mozna konta . Pewno do wtorku beda mieli gdzies ta awarie a jutro sie najwiecej ludzi kapnie ze inpost padl.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
luk_nasiona
#8 Zapaleniec#

u mnie tez nie dziala, jutro bedzie jazda albo we wtorek rano:D

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Jutro po godzinie 12,00 jeśli nadal nie będzie poprawione powiązanie konta allegro z InPostem będę wysyłał przesyłki jak firma mająca umowę z firmą i wysyłał do Allegro faktury do zapłaty. Wygląda na to, że to jedyny sposób abyście zaczęli pracować.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
fhxena
#8 Zapaleniec#

usunięcie plików cookies, danych przeglądarki, ewentualnie skorzystać z innej przeglądarki. 

Jeżeli to nie pomoże to proszę usunąć połączenie między kontem Allegro, a InPost w tym miejscu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje.

Następnie proszę połączyć konto zgodnie z instrukcją (strona 7): https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro.pdf

To mi pomogło bo mi konsultant allegro odpisał ale trzeba naprawdę usunąć całą historię z cookie 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
asianowak88
#7 Wielbiciel#

Mi to nie pomogło, co więcej po usunięciu powiązania, nie mogę utworzyć go ponownie, pojawia się ten sam błąd, co wczoraj. 

Dzwonilam do konsultantki z InPost. Powiedziała, że problem ten cały czas jest zgłaszany i może potrwać nawet do jutra.

Zapisała moje dane i ma gdzieś zgłosić(w co wątpię)

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
InPost
Ekspert InPost

@maximpreza @olsznetsklep @mudol @avowal @KOKOSHOP_pl @Karczito1 @fhxena @londo_spzoo @asianowak88 @luk_nasiona @zdenko02 

Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

Pragniemy poinformować o rozwiązaniu problemu z powiązywaniem konta Allegro w Menager Paczkomaty. Systemy zostały przywrócone do poprawnego działania.
Aktualnie nie powinni już Państwo napotykać utrudnień z powiązywaniem kont jak również importowaniem przesyłek. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

niestety mimo odswiezania, nic nie dziala

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam - mimo zapewnień Eksperta z InPostu nadal nie działa. Tak jak zapowiedziałem zacznę wysyłać przesyłki InPostem [w cenie klasycznej firmy mającej umowę z InPostem] i obciążał Allegro kosztami - umowa Smart obowiązuje.

Odpowiedz
Ładowanie...