anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
berzelot
#8 Zapaleniec#

Nadal nie działa!

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
TomBanknoter
#13 Ambasador#

U mnie od wczoraj wieczorem działa. Tyle że trzeba było dla tych stron cookiesy wyczyścić

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

wyczyscilam cookies,,, na nowo powiazalam konto i lipa

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
artymicz
#2 Obserwator#

U mnie też nie działa

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
berzelot
#8 Zapaleniec#

Czyszczenie cookies nic nie daje, tak samo jak ponowne powiązanie kont, ponieważ jedno z moich kont działa poprawnie bez jakiejkolwiek ingerencji a drugie, na którym bardziej mi zależy, NIE!

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

Wiecie co.... nerwy mi puszczają... mam full paczek i nie moge stworzyc etykiet,,,kpina

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
_VISTERIA_
#8 Zapaleniec#

Mi dopiero przed chwileczką zadziałało...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

U mnie nadal nie działa...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
elciarym
#8 Zapaleniec#

u mnie od wczoraj działa , poskutkowało dopiero jak weszłam przez menadżera paczek - zarządzaj kontami  aukcje i  tam dałam powiąż ponownie ,powiązałem konto każde z osobna , tylko ważne ,że te które łączysz ,to musisz być zalogowany na allegro na te konto

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Sklep_Patchwork
#8 Zapaleniec#

U mnie również nadal nie działa.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: InPost - błąd techniczny

Idź do rozwiązania
VinylRecordStore
#7 Wielbiciel#

Działa Wam już Inpost??

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
belsklep
#8 Zapaleniec#

Nie jeszcze nic nie działa może by tak ktoś z allegro się wypowiedział na ten temat !!!

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

Niestety,,, odswiezam, aktualizuje powaizanie, czyszcze cookies ....i nic...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
VinylRecordStore
#7 Wielbiciel#

u mnie poszło, wyczyszczone cookies dwukrotnie i ponowne powiązanie konta pomogło.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

Czasami przeglądarka blokuje wyskakujące okna... po kliknięciu (w managerze Inpost) "Powiąż ponownie" strona automatycznie powinna przekierować do strony allegro gdzie trzeba zaakceptować (już wpisany) kod weryfikacyjny, następnie trzeba odczekać kilka minut i powinno działać.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Sklep_Patchwork
#8 Zapaleniec#

Ja już 3 razy wyczyściłam cookies i 3 razy na nowo powiązałam konto, ale nic to nie dało...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

@Sklep_PatchworkA czy po powiązaniu konta jest automatyczne przekierowanie na stronę Allegro z prośbą o akceptację powiązania aplikacji? Jeśli tak to proponuję wszystko zrobić od początku tj. usunąć powiązane aplikacje na stronie Allegro, powiązać ponownie na stronie Inpost, zaczekać kilka min. i powinno działać.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
every_day
#7 Wielbiciel#

może powinno ale nie działa.... u mnie trwa uzyskiwanie dostępu w nieskonczonosc....

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

@every_dayRozumiem, u mnie było to samo, próbuję pomóc, dlatego proszę napisać, czy po powiązaniu konta jest automatyczne przekierowanie na stronę Allegro z prośbą o akceptację powiązania aplikacji?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
every_day
#7 Wielbiciel#

tak

Odpowiedz
Ładowanie...