anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Problem z nadaniem przesyłki Allegro Inpost

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

@dario381ok, poczekam i zobaczę za jakiś czas

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

POSZŁO 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
ceramikadawid
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, pomogło

Odpowiedz
Ładowanie...

co się dzieje z inpostem nie można wydrukowac etykiet nadawczych

Idź do rozwiązania
Tyskibartnik
#8 Zapaleniec#

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: co się dzieje z inpostem nie można wydrukowac etykiet nadawczych

Idź do rozwiązania
lew433
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Tyskibartnik
#8 Zapaleniec#

lipa nic nie działa

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
egsport
#9 Pomysłodawca#

witaj drogi kolego usuń konto połączone wyloguj sie .Po chwili zaloguj sie ponownie powiąż konto na nowo postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami .Jak połaczysz na konto na inpsot nie wyloguj sie tylko poczekaj z  1 minute strona sie odświeży i będzie działać .Przy okazji wyczyść ciasteczka .Mi pomogło i działa

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
GADCOM_SG
#7 Wielbiciel#

Należy również sprawdzić, czy przeglądarka nie blokuje wyskakujących okien - niezbędne przy integracji inpostu z kontem allegro. Potwierdzam - działa już od ok 13.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: problem z InPost Allegro

Idź do rozwiązania
Consulus
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Dziś mam ten sam problem... nie mogę nadać przesyłki allego paczkomaty inpost, po wejściu do zakładki IMPORT ALLEGRO INPOST, pojawia się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro" Konto było połączone. Po kilku nie udanych próbach, usunąłem powiązanie konta na allegro, ale teraz gdy chcę ponownie powiązać konto, pojawia się komunikat Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.        inpostblad.PNG

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: problem z InPost Allegro

Idź do rozwiązania
_Likos_
#15 Entuzjasta#

Mam podobnie . U mnie ten sam problem. Nie daje sie też odświezyć powiązanego konta 

Odpowiedz
Ładowanie...

Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją nadać.

Idź do rozwiązania
eCOLORS
#7 Wielbiciel#

Po aktualizacji systemów nie można przygotować przesyłki do paczkomatu. System In Post nie łączy się poprawnie z kontem na Allegro. Pokazuje komunikat o tym, aby sprawdzić owe powiązanie. Czy każda aktualizacja wiąże się z koniecznością usuwania powiązań i ponownego ich łączenia? Czy to błąd i należy czekać na rozwiązanie?

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@eCOLORS 

Samo się na pewno nie rozwiąże. Usuń powiązanie, połącz ponownie, odblokuj wyskakujące okienka i powinno działać 😊

Odp.: Mimo, że mam w ustawieniach powiązane konto allegro z InPost nie mogę pobrać przesyłki aby ją

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Nie będę nic kasował i ustawiał ode nowa. Allegro wzięło i cały czas bierze pieniądze [notabene cały czas coraz większe], to niech odpowiada za swoje działania oraz swoich kontrahentów. Jest coś takiego jak kary umowne i pora odpowiadać za swoje błędy.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
maximpreza
#10 Popularyzator#

Cześć . prawdopodobnie mają teraz przerwę serwisową . Spróbuj jutro .

Przerwa serwisowa 1–2.05.2021 w godz. 08:00-02:00

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@maximpreza 

U mnie wszystko działa.  Właśnie drukuję swoje etykiety 😊

Idź do rozwiązania
maximpreza
#10 Popularyzator#

@Kaliope_Brzeg  Właśnie sprawdziłem u siebie i też nie da się zaimportować 🙂  Musisz mieć lepsze "chody"  w inpost niż my 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@maximpreza 

Coś w tym jest bo z reguły jak ludzie psioczą na awarie i przerwy serwisowe to u mnie wszystko hula 🤣

Idź do rozwiązania
olsznetsklep
#7 Wielbiciel#

mamy to samo

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
mudol
#9 Pomysłodawca#

Też mam ten problem, niby przerwa była do drugiej w nocy dzisiejszego dnia, ale jak próbuję ponownie powiązać konto to mam komunikat:

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.

Tak więc import zamówień z allegro nie działa, ciekawe co teraz z terminami wysyłki...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@mudol 

Przecież jeszcze jutro jest święto, co Ty się już martwisz terminami wysyłki 😊