anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
malabar
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule. Miało się skończyć dziś o godz.2 a tymczasem łączę się z managerem raz na 10 i nie mogę zaimportować aukcji. Czy inni też mają ten kłopot?

oznacz moderatorów
gierland
#12 Orędownik#

Niestety nadal działa...

oznacz moderatorów
czadowo1976
#7 Wielbiciel#

Witam. Cały dzień nie mogę wydrukować etykiet do wysyłki. Około południa otrzymałem instrukcję od Inpost co mam zrobić aby uzyskać dostęp i.... pomogło... na 5 min. Obecnie nie mogę nawet połączyć nowego konta Inpost z Allegro. Jak przeczytałem wiadomość, że będzie przerwa w dostępie do Inpost z uwagi na prace serwisowe byłem przekonany, że na 100% będą problemy i nie pomyliłem się. Najgorsze, że jak zwykle ze strony Allegro jest całkowity brak pomocy. Niestety...

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

Trzeba usunąć stare powiązanie konta z inpostem i wyczyścić cookie w przeglądarce mi to pomogło i sparowałam ponownie konto i działa

oznacz moderatorów
DrapexPL
#12 Orędownik#

nie działa

oznacz moderatorów
Grafit2019
#7 Wielbiciel#

nie działa bo nie ma połączenia z Allegro

oznacz moderatorów
Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Nic nie działa, powiazanie usunięte, nowego nie można bo   "wystapił nieoczekiwany błąd"

ALLEGRO weźcie sie k... do roboty, kasę brać tylko czy coś popracować może…!!!!

oznacz moderatorów
tomalkonciak
#7 Wielbiciel#

niestety po kilku próbach powiązania nowego konta , czyszczeniach cookies nie pomogło

oznacz moderatorów
malabar
#7 Wielbiciel#

Żaden Kukiz tu nie winien tym razem 😠 Wyczyszczone, konta połączone i łączymy się wciąż "na Upss".

Czy Allegro nie uważa, że sytuacja jest na tyle poważna, żeby chociaż opublikować na głównej stosowny komunikat?

 

oznacz moderatorów
DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Mnie nawet udało w MP się konto powiązać na nowo, ale nie widzi przesyłek do importu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@msniezek czy możesz poinformować nas jak wygląda sytuacja Inpostu? Ja rozumiem, że jest weekend, w dodatku długi, ale dzieje się coś złego. Wielu z nas pracuje i musi jutro wysłać przesyłki zbierane przez 3 dni, a brakuje jakiejkolwiek informacji ze strony @InPost  jak i Allegro.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  jak wygląda sytuacja Inpostu?

Sytuacja ma się dobrze, nikt nie słyszał o jakiejś plajcie czy cóś🤣

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 w sumie ta awaria to dobry ruch ze strony Inpostu. Zapewnili nam wolną majówkę 😁

oznacz moderatorów
vgli
#9 Pomysłodawca#

też chciałem dziś popracować, przygotować etykiety na jutro ... nic z tego. Nic nie grzebcie w, pewnie samo zacznie działać, jak pousuwacie powiązania z inpostem to tak jak ostatnio, przedłuży wam to tylko awarię. Regularny bajzel na kółkach, zarowno w alle jak i inpoście.

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

dokładnie ,a kasę brać to umieją ;/  ..

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  Całkiem serio. Rano około 7.00 też miałem problem. InPost kazał mi powiązać oba konta i dali mi jakiś kod, który wszystko aktywował na nowo i etykiety powydrukowywałemjadziś😂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 to masz jakieś przywileje w Inpoście 😁 mi nie dali żadnego kodu i leży góra paczek, jak uda mi się wysłać wszystkie tam gdzie powinny trafić, to będzie sukces.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte, @DlaMistrzow_pl@czadowo1976@DrapexPL@Monecjusz@tomalkonciak - linkuję do posta zbiorczego w tej sprawie: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/inpost-b%C5%82%C4%85d-techniczny/m-p/202202/highlight/true#M54309

Po pracach serwisowych pojawiły się problemy, InPost pracuje nad naprawieniem błędu technicznego.

  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mr_oma może należałoby jakieś info przyczepić na stronie głównej forum. Wątków jest mnóstwo i co chwila powstają nowe, nie wiadomo co jest aktualne, a co nie.

oznacz moderatorów