anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
alocompl
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą próbowaliśmy nadać w Krakowie i ten sam błąd nadal.

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. (O 18:00 próba nadania)

oznacz moderatorów
fajnecd
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Wczoraj dzwoniono do mnie z poczty ,że nie mogą nadać przesyłek " Brak Umowy" . Idę , sprawdzę czy już działa . Ale Allegro za ten błąd mogłoby udostepnic jakiś komunikat , ktory moglibysmy przekazać klientom. Tak zachowuje sie firma , która szanuje tych , z ktorych zyje.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W życiu tak bywa że Ci co popełniają błędy nie chcą za nie odpowiadać ani się tłumaczyć i wolą poczekać aż sprawa przycichnie . 

oznacz moderatorów
NewRockers
#9 Pomysłodawca#

W mailu od Allegro mam odpowiedź, że to błąd w systemie Allegro. Cytuję: "Przeanalizowaliśmy zgłoszenia i ustaliliśmy, iż powodem jest awaria naszego systemu, nieprawidłowość została zgłoszona dostawcy oprogramowania, trwa usuwanie usterki. ". Więc w końcu czyj to jest błąd? Poczty czy Allegro?
Przed chwilą wróciłem z poczty. Pani powiedziała mi, że otrzymali mail, że problem został rozwiązany. Niestety przesyłek nie nadałem, bo ta wiadomość mija się z rzeczywistością.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Mam to samo - właśnie wróciłam z poczty, czwarta próba nadania przesyłek - ten sam błąd, co wczoraj - brak umowy... Paczki gotowe od wczoraj rano nadal nie nadane... 

Strasznie długo pracują nad awarią... 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Dobra wiadomość, że pocztex i Allegro polecona działają, bo o to już też się bałem. Mini ALLEGRO przesyłka dalej nie wysłana klienci z końca piątku dalej czekają na nadanie. 

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Całe szczęście że chociaż tamto działa... oczywiście mini dalej nie działa wysyłam na swój koszt ... jak rozumie później wystawie allego fakturę za swoje wydatki ?

Czy wy wogóle to naprawicie....bo coś zaczynam wątpić 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Poczekają sobie na dostawę dłużej niż Allegro obiecuje. W większości przypadków poczta dostarcza je na czwarty dzień roboczy licząc od dnia następnego po dniu nadania, a sprytniejsze placówki proszą o odebranie jej z poczty. 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Ogólnie nie rozumiem tej sytuacji, od piątku jest problem. Ta przesyłka dawno powinna zostać wykluczona przez adminów z widocznych. A reszta przesyłek powinna dostać automatyczne zamianę na Allegro polecone - jak one działają i po sprawie. Proszę o odniesienie się moderacji bo nie wiem co robić ? Wysłać na własny koszt czy czekać do końca dnia ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 @panna_mpz @eBiznes_Trade @Halfrunt @bugi_sklep 

Problem dotyczy systemu Poczty Polskiej. Otrzymaliśmy informację, że w większości placówek nie powinien już występować. Jeśli nie dotyczy to punktów, w których próbujecie nadać paczki, muszę Was prosić o cierpliwość. Przewoźnik zapewnia, że do końca dzisiejszego dnia usunie nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  może gdzieś poszło niestety u mnie na poczcie wyskakuje dalej brak umowy

 

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

U mnie też nie 😓 a ciągle nie wiadomo co z trafnością paczek które nie zostały nadane nie z naszej winy...

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Dalej nie dział... fajnie bie ma co 5 dzień allego już rozwiązało problemem....

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Cóż mogę dodać?... 

19.09 godz. 14:30 - piąte i szóste podejście do wysłania Allegro Mini Przesyłek w dwóch różnych urzędach pocztowych w Poznaniu - brak możliwości nadania przesyłek.... 

Cierpliwość? Jestem niezwykle cierpliwa 😕 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dlaczego zaznaczono wątek jako "rozwiązany"? 

19 września, godz. 18:21. Dzień chyli się ku końcowi. W ramach odpowiedzi z Allegro dostałam informację, iż poczta deklarowała naprawienie błędu do końca dzisiejszego dnia. 

PP lekceważy Allegro swoimi słowami rzucanymi na wiatr? Czy może Allegro chce nas na chwilę uciszyć?

😕 

Ponawiam pytanie - kiedy błąd zostanie naprawiony?

oznacz moderatorów
NewRockers
#9 Pomysłodawca#

Ja mam mail od Allegro, że to jest problem po stronie Allegro, a nie poczty. Może dlatego Allegro chce nas uciszyć i rzuca lakoniczne odpowiedzi o Poczcie, które nijak się nie potwierdzają.

 

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Sądzę że allegro nie wie jak naprawić błąd stąd chowanie głowy w piasek i udawanie że wszystko jest dobrze 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli jutro do 15:00 przesyłki nie będę mógł nadać to wysyłam je własnym sposobem z gratisem dla klienta za stracony czas i podziękuję już za przesyłki poczty polskiej nawet za 0,99 GR jaka cena taka jakość xD

oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Po Twoim wpisie pewnie rada nadzorcza pobudziła wszystkich programistów i zamiast oglądać MLH będą całą noc pracować.

oznacz moderatorów