anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki Inpost bez czarnych etykiet na weekend

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

Nastąpiła jakaś zmiana czy to najzwyczajniej jakiś błąd? Paczki Smart InPost paczkomaty, które od czwartku powinny mieć etykiety czarne są zwykłe. Ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@GWDAfishing Potwierdzam, na cztery etykiety generowane dziś rano tylko pierwsza była "czarna" - a wszystkie w ramach Smarta.

Czy  @InPost coś wie na ten temat?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GWDAfishing @TomBanknoter potwierdzam żadna etykieta nie ma czarnego paska 😞 ale co się dziwicie ? ta usługa jest dodatkowo płatna, więc czemu ma być w jednej cenie, po drugie allegro zaczyna walczyć z nimi więc ....  a kto ucierpi klient końcowy 😞 poczekajcie jak paczkomaty wypadną ze smarta jak kurier, gdzie na innej platformie w darmowej dostawie jest kurier InPost 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wiximo-store
#7 Wielbiciel#

U nas to samo.. żadna etykieta bez czarnego paska

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pewnie cicha zmiana , dzwoniłem do mojego opiekuna , nie wie nic o jakichkolwiek zmianach w tym temacie , wszystkie etykiety białe pomimo smarka .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wiximo-store @GWDAfishing @mdrogeria @TomBanknoter a tym czasem dziwnym trafem Allegro Delivery dostarcza w soboty 😄 czy to zbieg okoliczności 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 orleny już dłuższy czas dostarczają w soboty , nie mogę pozostałych zweryfikować bo na razie mam dostawy na jutro , ale z ciekawości zerknę po południu , ,, psia kość ,,coraz więcej mam zamówień na łony  ,ale jakoś leci wszystko bez problemu .

oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

@wiximo-store

@mdrogeria

@kostas11

@TomBanknoter

 

coś się naprawiło teraz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GWDAfishing 🤣mój opiekun miał się dowiedzieć 😂 , może ruszył temat i się ,, naprawiło 🐵 ,,

oznacz moderatorów

wiximo-store
#7 Wielbiciel#

tak u mnie już ok, poszła etykieta na weekend.. zobaczymy czy nie będzie więcej problemów.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@GWDAfishing @mdrogeria @kostas11 @wiximo-store  Się nie naprawiło, albo tylko na chwilę. Bo u mnie dalej kicha. Generowałem teraz (11.23) dwie etykiety Smart, i nie są zaczernione.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter nie odniosę się bo wlazły mi 2 , ale bez smarta .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter 11:46:55 też mam białą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

@kostas11

@mdrogeria

@TomBanknoter

@wiximo-store

Znowu kicha nawaliła. Ten profil inpostu to w ogóle aktywny jest? Ciekawe jak jutro będzie zwłaszcza, że to piątek i wszyscy co zamówią ze smartem chcą mieć w sobotę.  Później oczywiście negatyw z którym moderacja Allegro nic nie może zrobić 🙃

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

dalej 12:32:53 mam białą etykietę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wiximo-store
#7 Wielbiciel#

Problem nadal występuje.

Czy allegro coś o tym wie ? @_HolaOla_

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiximo-store Poinformuję was, jak tylko czegoś się dowiem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wiximo-store
#7 Wielbiciel#

Info od kuriera inpost z przed chwili, inpost robi jakieś zmiany u siebie stad występujace problemy są po ich stronie, z informacji jakie miał z oddziału raczej sprawa zostanie naprawiona w poniedziałek, jutrzejsze drukowanie etykiet stoi więc pod znakiem zapytania odnośnie tego jak to będzie wygladac i czy będa pojawiały się błędy.. Prosimy allegro moderatorów o pilną interwencję, bo paczki nie dotrą do klientów w weekend..

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

Czy ekspert @InPost raczyłby się wypowiedzieć w tym temacie?

oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

@TomBanknoter 

@MakeYourWish 

 

Pierwsza paczka i jest okej. Zobaczymy co dalej.

oznacz moderatorów