anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki Inpost bez czarnych etykiet na weekend

MAMY ROZWIĄZANIE!
GWDAfishing
#9 Pomysłodawca#

Nastąpiła jakaś zmiana czy to najzwyczajniej jakiś błąd? Paczki Smart InPost paczkomaty, które od czwartku powinny mieć etykiety czarne są zwykłe. Ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
89 ODPOWIEDZI 89
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@REHFIT 

Te zamówienia rónież zostały złożone w środę: 3d1bfc20-8bf4-11ef-a6e7-3fd6bafa8e28
65a11a80-8bf5-11ef-a3ad-c73f2e76b8d3.
   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi Wiki, nie opowiadaj bajek, to nigdy nie miało znaczenia. Zresztą, moje złożone dziś rano:

a456d820-8c4d-11ef-a0ee-1995c0af84c5

też bez weekendowego oznaczenia.

oznacz moderatorów
REHFIT
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, od 4 lat sprzedaję i chyba wiem jak wyglądało drukowanie etykiet w weekend..
Ktoś tutaj chyba nie ma żadnej wiedzy na temet tego o czym się wypowiada.

POza tym jak mówiłam etykiety z zamówień z dziś tez nie sa czarno, przerabialismy to tydzień temu i znowu jest to samo.

oznacz moderatorów
REHFIT
#8 Zapaleniec#

To nie jest prawda, zawsze etykiety które były drukowane w czwartek miały pasek czarny. Nawet jak realizowałm coś ze środy czy nawet wtorku.
W takim razie co Pani powie na zamówienia

dziś 8 rano

 
102008c0-8c4d-11ef-ac06-af09e68b0585
kolejne z 7:23 71182872-8c47-11ef-9006-8f0b7526bbd1
7;20 dziś
 
6f519940-8c47-11ef-a51c-fdbf1743eded
 
oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi  nie ma znaczenia kiedy zostały złożone zamówienia, etykiety generowane w czwartek zawsze miały czarny pasek i oznaczenie "paczka w weekend". Ja wygenerowałam rano ponad 40 etykiet z zamówieniami i z czwartku, i ze środy i żadna nie ma oznaczenia PWW i czarnego paska.

oznacz moderatorów
GWDAfishing
#9 Pomysłodawca#

@REHFIT 

@TomBanknoter 

 

Najwidoczniej czegoś nam nie piszą ot co. Tydzień temu była identyczna sytuacja. Chyba przez cały tydzień zdążyli być poinformowani i doprowadzić to do porządku co nie? InPost mimo wszystko jeżeli chodzi o ich panel do generowania przesyłek etc to jeden z najbardziej intuicyjnych i ogarniętych paneli.

oznacz moderatorów
REHFIT
#8 Zapaleniec#

Taak teraz mówią o jakiejś predykcji na jutro bo zamówienie złożono dziś.. Dlatego ponoc nie ma etykiety na weekend.

Co ciekawe te tłumaczenie o predyckji nie ma żadnego sensu. Bo tutaj mam zamówienie z dziś

 
fa315a40-8c52-11ef-b903-77f98ffe21a3 z predykcja na jutro i jest czarne .
Nie wiem czy się śmiać czy płakać..
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@REHFIT @GWDAfishing Żadne z tych tłumaczeń nie ma sensu - chyba że po cichu zmienili zasady, i nie chcą się do tego przyznać. Powód jest zapewne prosty: normalnie taka dopłata za czarny pasek wynosi kilka złociszy. Nawet przy tak masowych zamówieniach jak w Allegro, nie jest z pewnością za darmo. A potwór Smart! pożera coraz więcej pieniędzy - nie tylko naszych, ich też.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

I nie powinna mieć takiego odznaczenia, czarne etykiety są weekendowe dopiero dla zamówień po godzinie graficznej w czwartek.

Tak powinno być od początku, nie mam pojęcia czemu przez tyle lat drukowali weekendowe w czwartek dla wszystkich zamówień również tych które miały być dostarczone w piątek. 

oznacz moderatorów
MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

W zeszłym tygodniu w piątek też drukowały się bez czarnego paska 😉

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#12 Orędownik#

@Halfrunt Dlatego, że gwarantowany czas dostawy dla przesyłek Allegro Smart! wynosi dwa dni - nawet jeśli w praktyce większość jest dostarczana dnia następnego. Gdyby nie miały czarnego paska, te kilka procent opóźnionych dostarczono by dopiero w poniedziałek, a to dawałoby okazję do składania reklamacji za nieterminową dostawę. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

@SpeedyGonzalezz 

 

Jednakże Allegro nie bierze pod uwagę czasu gwarantowanego jeno przewidywany Hej!

Ponadto czytałem tu na forum wypowiedzi kupujących, że Allegro ma zdolność przesuwania informacji o przewidywanym czasie w trakcie dostawy 

 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Halfrunt Mylisz czas wyświetlany przez Allegro, z czasem rzeczywistym 😎 A tylko ten drugi liczy się w InPost przy składaniu reklamacji

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

@TomBanknoter niczego nie mylę, wysyłki w terminie mam na poziomie 100%

jak sprawdzam wyrywkowo czas dostarczenia zamówienia do klienta, nawet dla tych nieszczęsnych allegro One - też jest zgodny z przewidywanym, i nie mam poczty polskiej w cennikach.

Zapewniam że rozróżniam czas gwarantowany z czasem przewidywanym, oraz przyznać muszę, że w moim przypadku czas przewidywany przez Allegro = rzeczywisty

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Halfrunt Do "wysyłki w terminie" liczy się akurat Twoja deklaracja, a nie "predykcja czasu dostawy" wyświetlana przez Allegro przy naszych ofertach 😎

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

wysyłka w terminie musi być 100% aby predykcja czasu dostawy się zgadzała, nie wiedziałeś? 

oznacz moderatorów
_BLACKOUT_
#2 Obserwator#

Ja mam dokładnie taki sam problem, wszystkie białe, wszystkie zakupy z dzisiaj

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

@_BLACKOUT_ a jakie byś chciał mieć skoro wszystkie dostawy InPost w Twoich ofertach mają na: pon. 21 paź. w punkcie i zapewne ustawiona graniczna godzina już minęła, albo w ogóle nie masz już jej ustawionej

oznacz moderatorów
_BLACKOUT_
#2 Obserwator#

Halfrunt

Ciekawe, bo na prywatnym koncie ze Smart widzę dostawę InPost na sobotę.

Wpis dotyczył dzisiejszych zamówień, które teoretycznie mają być na jutro ale jak wszyscy wiemy nie zawsze tak jest i wcześniej dzięki czarnej etykiecie były w sobotę, teraz będą dopiero w poniedziałek mimo wysłania dzisiaj.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

Obecnie system działa zgodnie z warunkami przedstawionymi w tym artykule (zmieniła się tylko kwota minimalna dla zamówień Smart: z 40 zł na 45 zł). Zdajemy sobie sprawę, że przez dłuższy czas system działał inaczej i może to budzić niepokój. W najbliższym czasie wspomniane kryteria będą jeszcze analizowane, w kontekście ewentualnej potrzeby ich aktualizacji, ze względu na zmieniające się okoliczności. Zatem podsumowując, etykiety z dostawą na sobotę będą posiadać zamówienia złożone od czwartku, są Smart i mają przewidywany czas dostawy na sobotę. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów