anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki Inpost bez czarnych etykiet na weekend

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

Nastąpiła jakaś zmiana czy to najzwyczajniej jakiś błąd? Paczki Smart InPost paczkomaty, które od czwartku powinny mieć etykiety czarne są zwykłe. Ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#

Czyżby spięcie na linii Allegro - InPost? 😉

 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@TomBanknoter 

 

A u mnie po 14 drukują się czarne.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@MikroLITY Zapewne to zależy od maszyny losującej 😎

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy od InPost potwierdzenie, że podejmą próbę doręczenia wszystkich paczek w sobotę 🙂 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

@MiMary pisze: "Cześć, @MakeYourWish. Zamówienie zostało złożone przedwczoraj z predykcją czasu dostawy na 15.10, więc nie łapie się na dostawę weekendową. Tylko zamówienia składane w czwartki i piątki podlegają dostawie sobotniej."

@GWDAfishing @TomBanknoter @MikroLITY @e-hurtelektro 

To jakaś nowość o której nie zostaliśmy poinformowani...? Czy  to tylko mnie coś ominęło? Zawsze liczył się czas generowania etykiety, a nie złożenia zamówienia. Wychodzi na to, że wszystkie moje zamówienia nie będą się łapać na Paczkę w Weekend - mój czas wysyłki wynosi 3 dni.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@MakeYourWish Zwyczajne bajkopisarstwo - albo tak mają w wytycznych, mimo że praktyka wygląda inaczej. Oni sami już tego nie ogarniają, i wciąż bohatersko walczą z problemami, które sami stworzyli. Pamiętaj też, że Twoja deklaracja terminu wysyłki, a "predykcja czasu dostawy" wyświetlana przez Allegro, to dwa niezależne byty 😎

oznacz moderatorów