anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki Inpost bez czarnych etykiet na weekend

MAMY ROZWIĄZANIE!
GWDAfishing
#9 Pomysłodawca#

Nastąpiła jakaś zmiana czy to najzwyczajniej jakiś błąd? Paczki Smart InPost paczkomaty, które od czwartku powinny mieć etykiety czarne są zwykłe. Ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
89 ODPOWIEDZI 89
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi Dzięki za rozjaśnienie sytuacji. Tylko po co było udawać, że nic nie zmienialiście, skoro sama przyznajesz iż "Zdajemy sobie sprawę, że przez dłuższy czas system działał inaczej i może to budzić niepokój" ? 😎

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TomBanknoter Nic nie udawałam, odpowiadałam zgodnie z wytycznymi z artykułu i dodałam wyjaśnienie. 😉

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
REHFIT
#8 Zapaleniec#

Czyli można było uciąć temat tydzień temu gdy zaczęliśmy zgłaszac ten problem, trzeba było nas poinformowac że były jednak zmiany.. A wy szliście w zaparte.
pomijam już fakt że przesłany teraz artykuł jest sprzed 3 lat a problem zaczął się tydzień temu

oznacz moderatorów
GWDAfishing
#9 Pomysłodawca#

Można, ale po co? Wszystkiego nie mogą pisać. Najlepiej wprowadzić zmiany po cichu robić tak zwane "testy". Po wykryciu problemu udawać, że nic się nie dzieje, a na koniec napisać, że te zmiany są już klepnięte 🙂

@w_kiwi 

Od którego czwartku? Jak na razie zamówienia robione w dniu dzisiejszym nie są weekendowe.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@GWDAfishing @REHFIT Dla mnie to nawet lepiej, mniej tuszu wychodzi 😎

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GWDAfishing Zamówienie musi zostać złożone od czwartku i jego przewidywany czas dostawy musi być na sobotę. Wskaż, proszę, zamówienie, o którym piszesz. Sprawdzę to. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi mam dzisiejsze zamówienie z dostawę na piątek 😞

czas na wysłanie do czw., 17 paź 2024, 23:59
przewidywany czas dostawy pt., 18 paź 2024
 
Kombinujecie bo minęła mi godzina graniczna i dla InPost wyświetla mi się dostawa na poniedziałek, więc śmiem twierdzić że wywaliliście ich z weekendowych a Orlen ma na sobotę 😞
________
Κώστας
oznacz moderatorów
majster29
#2 Obserwator#

U mnie dwa zamówienia z dzisiaj z czasem dostawy na piątek dostały oznaczenie PWW, więc coś tu się nie klei. 829c13b0-8c4a-11ef-aa24-c368689dcd7c oraz 0c29db40-8c40-11ef-b761-e3db9178d5f6

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi czyli po naszemu, tniecie koszty co by było mniej paczek weekendowych, to co piszesz jest zrozumiałe na papierze a w teorii InPost ma 2 dni na dostawę, więc jak paczka dzisiejsza nie dotrze jutro ( piątek ) to nie mając czarnej etykiety jak wcześniej, trafi dopiero w poniedziałek, a Wy podajecie w ofercie że dostawa w Piątek, kto tu łamie prawo i wprowadza w błąd kupujących 🤔

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@kostas11 @Jak śmiesz pisać, że Allegro wprowadza kogoś w błąd 🙄😅

u mnie właśnie wjechała pierwsza dziś czarna - z przewidywanym czasem dostawy na piątek 🤦‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów