anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales center

MAMY ROZWIĄZANIE!
bbautobb
#8 Zapaleniec#

Mimo wyboru języka polskiego wszystko jest po angielsku. Nie mogę wystawić aukcji przez mój asortyment i dalej "wystaw podobną" po uzupełnieniu wszystkich danych klikam wystaw i pojawia się pusta strona z zaakceptowaniem plików cookies i tak cały czas. Przy zamówieniach zaznaczam, że wysłałem paragon poza allegro i znów pojawia się pusta strona. Nie można normalnie pracować, wystawiać aukcji. To sales center to jakiś kiepski żart. Przywróćcie starą dobrze działająca wersję i przestańcie utrudniać ludziom życie.

oznacz moderatorów
107 ODPOWIEDZI 107
KailaArt
#10 Popularyzator#

Zmiany na lepsze hehe a Chińczyki wciąż masowo podszywają się pod sprzedawców, ale to nie jest problem hehe 😄

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@alejestudio 

Nie da.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@alejestudio marudzisz , mogło być gorzej biorąc pod uwagę ostatnio wprowadzane udogodnienia .

oznacz moderatorów
rgizara
#9 Pomysłodawca#

Sales center- gdzie mogę znaleźć listę przesyłek wysłanych przez "wysyłam z Allegro"

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
rgizara
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Jak mam wejść teraz w zakładkę, gdzie są narzędzia: monety, wielowariantowość, itp?

oznacz moderatorów
Super_Zabawka
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze kilka takich wspaniałych zmian i może ktoś wreszcie tym molochem się zajmie. Do Sales Center dokładam regulamin Allegro jak łatwo kupujący teraz mogą kasować ;sprzedawców; oraz nowości z "czarną listą"

oznacz moderatorów