anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Twój poziom jakości sprzedaży 500 pkt

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  skoro jest możliwość zdobycia 500 pkt proszę o radę jak to zrobić ?

Zrzut ekranu 2024-07-25 225553.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 "Szybka wysyłka" jest nie do przeskoczenia, chyba że sprzedajesz towar wirtualny, który da się wysłać mailem 😎

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter z tego co kojarzę to wysyłka maile się nie liczy to tego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja sprzedaję. I  nie tylko tego nie liczą ale jeszcze mi to zaniża przesyłki. A żeby było śmieszniej chciałam wystawić na firmowym koncie i tam nawet nie ma przesyłki elektronicznej do wyboru...

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@AnnaG-Antyki A to nie wiedziałem. Jak zwykle, nie ma to nic wspólnego z logiką normalnych ludzi.

@kostas11 99 pkt. za szybką wysyłkę to naprawdę dużo (chociaż ja akurat też tyle mam na dziś). Ciesz się też, że masz punkty za terminowe zwroty. Ja nie mam zwrotów, więc maks jest nieosiągalny 😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter @kostas11 nie zbliżam sie do Waszych wyników , zwykle mam ok 80pkt. przez popićkane łony , muszę wcześniej kończyć żeby zdążyć przed kurierami do E-paki ,godziny graniczne są tylko wirtualne 

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Musisz wysyłać wszystkie zamówienia tego samego dnia. To znaczy pakować przesyłki do północy, a kurierzy muszą odbierać je o godz. 23:59

Ewentualnie możesz po odjeździe kurierów wyłączać wszystkie oferty do północy 😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@fox_paws tyle że najwięcej zamówień mam wieczorem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@kostas11 albo punkty, albo kasa 

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Bo to chodzi o to żeby najwięcej punktów łapali sprzedający korzystający z Allegro Fullfillment

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 to jest nierówne traktowanie przedsiębiorców przez serwis

i faworyzowanie własnego oficjalnego sklepu

 

ja też czekam na podjazd kuriera o 23:59, który będzie miał 1 min na przeskanowanie przesyłek - ale allegro mi to uniemożliwia

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

 

u mnie też tylko wysyłka allegro One -UPS szwankuje i DHL

Zrzut ekranu 2024-07-26 083445.png

oznacz moderatorów