anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość czechy

MAMY ROZWIĄZANIE!
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Dzień dobry

Mamy część ofert w wielowariantowości  produktowej, a część w ofertowej jest jakiś sposób można to szybko zmienić, żeby ciągneło warianty z katalogu produktu, bo połowe aukcji niestety mamy bez wielowariantowości.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical Cześć, na allegro.cz nie ma w ogóle wielowariantowości ofertowej, jest tylko produktowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Tyle wiem tylko da się to jakoś szybko zmienić na warianty produktowe?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical Łączenie działa tak samo jak na allegro.pl - dzieje się to automatycznie na podstawie parametrów.

Jeśli występują problemy i mimo zgodnych parametrów produkty się nie łączą, to z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierzesz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Niestety nie widzę w tym formularzu opcji, żeby dodać załącznik.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical Zaznaczyłam to dla Ciebie na zrzucie poniżej

ko_alka_0-1716888177518.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Dziękuje Pani ślicznie za pomoc. Ostatnie pytanie uzupełniam ten plik i np mamy kompresy w zbiorczych opakowaniach, ale też sprzedajemy ja na sztuki i chciał bym żeby były zbiorcze pudełka i produkt na sztuki w jednej wielowariantowości. Mam je uzupełniać np. variant_1 czy rozbić to variant_1, variant_2?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical W takim przypadku zarówno produkt w opakowaniu zbiorczym, jak i produkt w postaci jednej sztuki powinny mieć dwa osobne numery EAN i stanowić będą dwa różne produkty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Mam na każdy produkt osobny ean, ale chciał bym, żeby klient miał wybór na jednej aukcji albo zbiorcze opakowanie, albo kupić na sztuki. Jest taka możliwość ? Na polskim rynku mamy właśnie w ten sposób kilka aukcji zrobionych.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical Tak, ale to będą musiały zostać połączone dwa osobne produkty (jedno w opakowaniu zbiorczym i jedno pojedyncze) 🙂 Czyli w pliku uzupełnij je jako dwie osobne pozycje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Czyli potem połącze je tak jak było kiedyś z wariantami ofertowymi i będą się wyświetlać w jednej aukcji ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical Na podstawie parametrów one powinny połączyć się automatycznie, albo połączy je ręcznie pracownik Allegro na podstawie Twojego zgłoszonego pliku 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Oki, super. Wróce do tego posta,  jak klepną mi te produkty i pokieruje mnie Pani dalej co zrobić. Dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
VayaMedical
#10 Popularyzator#

Tu gdzie jest strzałka przeciągnij lub dodaj plik, ja mam niestety dodaj produkt...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical kliknij proszę najpierw "wybierz sposób kontaktu", przeklikaj pomoc Alliny klikając "wybierz sposób kontaktu", a możliwość dodania załącznika pojawi się tam, gdzie Ola wskazała. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów