anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymagany GTIN

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Zgodnie z informacją znajdującą się pod adresem: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/16-stycznia-zmienilismy-wymagane-parametry-w-niektorych-kategor...
W załączniku znajdują się zarówno marki jak i kategorie w których wymagane jest podanie numeru GTIN i obecnie nie jestem połączyć oferty z produktem pomimo: 

Kategoria - 254260 (nie znajduje się w załączniku) 
Marka - inna (nie znajduje się w załączniku) 

... ean.png

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Poproszę jeszcze o numer oferty lub EAN, który pozwoli nam sprawdzić ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ dotyczy każdej nowej oferty, nie posiadam numeru EAN ale nie widzę aby był on obowiązkowy w tej kategorii 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pisz co chcesz. Katalog Allegro to "śmietnik". Największe firmy wpisują to co im się podoba. Jako producenta - nazwę swojej firmy. EAN - ze swojego systemu sprzedaży - kto pierwszy, ten lepszy. 

Teraz - wystawiając towar najlepiej jest "podpiąć się" pod taki produkt z "Katalogu Allegro".

W ten sposób można kraść zdjęcia i opisy innych sprzedawców, którzy poświęcili czasem sporo czasu na robienie zdjęć i opisów aukcji. 

Obecnie możesz ukraść zdjęcia i opis przedmiotu aukcji korzystając z importu z katalogu Allegro. W/g serwisu Allegro jest to zgodne z ich regulaminem i obowiązującym prawem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek W takim razie podaj numer swojej przykłądowej oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Formularz nadal nie działa! Nie można utworzyć produktu bez podawania numeru EAN - pomimo, że numer nie jest wymagany. 

Nie mam zamiaru podawać numeru oferty ponieważ tyczy się każdej oferty ... dodam, że połączenie z produktem w inny sposób cały czas działa. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Jeśli nie chcesz podawać tutaj numerów ofert, prześlij je mailem na spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Dziękuję za przesłanie danych w mailu. Przekazałam Twój przypadek do zespołu zajmującego się tym obszarem i uzyskałam potwierdzenie, że trwają prace nad usunięciem tego problemu.

Przepraszamy za nieprawidłowości i prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nat_not ile to jest odrobinę cierpliwości, ale tak w dniach, tygodniach czy miesiącach a nie w odrobinach? 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Przepraszam, że czas oczekiwania na ustąpienie problemu się wydłuża. Zapewniam, że prace trwają.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nat_not ale pytałem o potrzebny czas a nie o to, czy trwają 🙄 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

"produktyzacja" jest niby takim "sztandarowym projektem" allegro a tutaj awaria z nią związana trwa i trwa i końca nie widać... można się spodziewać, że w ogóle problem zostanie usunięty czy już zabierać się za omijanie problemu przez API? 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Jest 24.04.2023 problem z produktyzacją zgłaszałem 10.03.2023 i nadal nie działa... 

"Przepraszamy za nieprawidłowości i prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości." ... to jest ta odrobina? @nat_not 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy już coś wiadomo na temat tego, kiedy znowu będzie można łączyć swoje oferty z WYMAGANYM przez allegro katalogiem produktów? Bo jest 8 maja i dalej nie działa. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A gdzie znajdę kod EAN do poniższej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/dzbanek-dafi-4l-3-x-filtr-wklad-unimax-10123999825

W tej kategorii jest wymagany, a nie jest podany.

Tego przedmiotu również nie można odnaleźć w katalogu produktów Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One @msniezek 

Pozwolę sobie odkopać wspaniały post z marca bieżącego roku aby przypomnieć, że nadal nie można grupowo dodawać produktów do nowych ofert. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek  musisz podać więcej szczegółów odnośnie do Twojego pytania, bo nie jest związane z tym wątkiem. Nie pisaliśmy o takiej możliwości, więc czy możesz napisać dokładniej, o czym piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@la_nika Dobrze tak więc od początku, jeżeli skorzysta Pani ze strony [ https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment ] zaznaczy Pani 2,5,10,50,150,1000 wyświetlonych ofert i kliknie na dole w odnośnik "POŁĄCZ Z PRODUKTEM" to Pani oczom ukarze się ramka widoczna w pierwszym poście w tym wątku ... i gdy numer EAN nie jest wymagany dla danej oferty to pojawi się błąd "To pole jest wymagane" przy numerze EAN. 

Tak lepiej? Mój post dotyczy błędu który ZGŁASZAŁEM w tym wątku ... to dalej jest ten sam problem od 6 miesięcy. 

oznacz moderatorów