anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
907 ODPOWIEDZI 907
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko można oglądać bez logowania, nie da się rozłączyć.

oznacz moderatorów
Ciastofarsz
#9 Pomysłodawca#

Allegro prowadzi testy na użytkownikach bez ich wiedzy. Usuwa przydatne opcję też bez zgody i wiedzy. Usuwa możliwość rozłączenia ofert.Usuwa możliwość płatności kuponami za produkty cyfrowe. Allegro zalane chińszczyzną (wyszukiwania to kilkanaście tysięcy ofert, klikamy dostawą do 3 dni i robi się kilkaset ofert) do tego dochodzi spam jedną ofertą. Mnóstwo sprzedających botów. Usuwanie wątków jak się podoba i cenzura wygodna dla portalu. Ps. Skopiowałem ten tekst i będę go wrzucał jeśli będziecie to usuwać. Nie dam sobie zamknąć ust i będę walczył z tą administracją aż mi się nie znudzi. Czekam na wartościową odpowiedź ze strony allegro. A póki co robię zakupy na popularnym amerykańskim portalu którego nazwa zaczyna się "e" a kończy na "bay" bo też cenzurka innych portali wam się udziela. Taka mała Korea Północna robi się z allegro.

oznacz moderatorów
Cezarek57a
#1 Nowicjusz#

Kilka dni temu skorzystałem z zaproponowanej opcji i włączyłem tzw. łączenie przeglądanych ofert. Wydawało mi się, że mi to uprości życie, ale jednak bardziej mnie wkurza. jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Cezarek57a Na górze strony, tam gdzie miałeś " połącz oferty" masz teraz "rozłącz oferty" 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1655705886567.png

 

oznacz moderatorów
grzybek141
#1 Nowicjusz#

Czyżby allegro wyłączyło możliwość rołączenia ofert?

oznacz moderatorów
jasiu19781
#2 Obserwator#

chyba na złość

oznacz moderatorów
t_wojcik
#8 Zapaleniec#

Też to zauważyłem. Nie dość że nie da się tego wyłączyć to nie uwzględnia sortowania. Sortując po cenie najtańsze oferty nie są pokazywane. Zamiast nich są droższe ale chyba najpopularniejsze. Bardzo to utrudnia wyszukiwanie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@t_wojcik Jest to celowe działanie Allegro. ZŁE!!

oznacz moderatorów
kanas153
#8 Zapaleniec#

Po raz kolejny zniknęła możliwość rozłączenia widoku połączonych ofert. Poprzedni temat dotyczący tego został zamknięty, więc zakładam nowy, żeby wyrazić swoje niezadowolenie i umożliwić zrobienie tego również innym.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czego nie robi się dla kasy ,kupisz coś droższego to i więcej prowizji z tego mogą przytulić . 

oznacz moderatorów
tomektk_
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, mam ten sam problem, co jest bardzo wkurzające jednak znalazłem rozwiązanie nie wiem, czy u wszystkich to będzie działać jednak u mnie działa wylogowanie się z allegro wtedy nie łączy mi ofert, a jeśli chodzi o zakup, to po prostu po wylogowaniu się z allegro szukam najtańszej oferty, która mnie interesuję dodaję do koszyka i loguję się sportem na allegro niestety to łączenie ofert nie raz te oferty tak ładnie układa, że trzeba płacić nawet po 40 zł więcej za niektóre produkty co w moim przypadku jest to dużą stratą pieniędzy, gdyż bardzo dużo kupuję przez allegro.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Tak można szukać ale nie kupować.

oznacz moderatorów
Client:35517615
#7 Wielbiciel#

Też mnie to wkurzyło. Dużo kupowałem ale teraz skutecznie mnie zniechęcają 

oznacz moderatorów
md2
#2 Obserwator#

u mnie to samo w operze na komórce. ciekawe że nie włączyłem grupowania a któregoś dnia zaczęło mi pokazywać pogrupowane bez opcji rozłączenia. wygląda mi to na robienie z użytkowników darmowych testerów. i tłumaczenie żeby używać innej przeglądarki to jakaś kpina. akurat ta jedna opcja nie jest widoczna bo niby zła przeglądarka. dobre.

oznacz moderatorów
Client:82243351
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 09.04.2024

Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. 

Jeśli chcesz zmienić widok, to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia. 

__________________________________________________________________________________

Ta opcja jest dostępna nad listą ofert:

nat_not_0-1644945707985.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:82243351
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ wlasnie tutaj nic nie ma...

oznacz moderatorów
Client:82243351
#8 Zapaleniec#

Снимок экрана (57).png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82243351 Sprawdź jeszcze czy nie widzisz tej opcji, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów