anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
VELADOroof
#9 Pomysłodawca#

Fajnie jakby poinformowali że można już łączyć, bo teraz każdy robi integrację co chwile żeby sprawdzić czy działa i podejrzewam że to też utrudnia rozwiązanie problemu. Dajcie znać jak już zacznie działać, ja już przestaje sprawdzać co parę minut. 

A ALLEGRO PROSILIBYŚMY O WYŚWIETLENIE INFORMACJI UŻYTKOWNIKOM WYBIERAJĄCYM DOSTAWĘ INPOST O MOŻLIWYM OPÓŹNIENIU BO ZAMÓWIENIA NADAL SPŁYWAJĄ (do 12 wysyłamy tego samego dni taaaa....) 

oznacz moderatorów
fiolecik_rock
#7 Wielbiciel#

MAM PROBLEM Z POWIĄZANIEM KONTA ALLEGRO Z IN POST

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@fiolecik_rock  NIE, masz problem z czytaniem. Hint : zobacz wątki pod spodem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
DOMAR-AGD
#9 Pomysłodawca#

jakie opoznienia ? nic nie działa... to moze w zwiazku z tym pojawia sie opoznienia w zapłacie za faktury ktore do nas przysyłacie ???

oznacz moderatorów
manta77
#7 Wielbiciel#

Witam 

czy też macie problem z nadawaniem inpostów smart z allegro, u mnie nie idzie ich zaimportować do generowania listu.

oznacz moderatorów
zojkapl
#9 Pomysłodawca#

Mozna poczekac owszem ale nie mamy zadnej gwarancji ze problem zostanie naprawiony.  A pozniej i tak sie nam oberwie ze nie nadalismy paczek w terminie .

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Jest 10:39 i nadal nie działa. Statystyki polecą na łeb. Może allegro wypowie się w temacie jak zrekompensuje utratę jakości sprzedaży @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Sleepdo_eu
#7 Wielbiciel#

Szanowne Allegro, może jakiś update? Co się dzieje z naprawą? Integracja nadal nie działa a czas płynie... 

oznacz moderatorów
PELLETSFARM
#8 Zapaleniec#

Jest 10:30 i dalej nie działa niestety ...

oznacz moderatorów
kanfor
#7 Wielbiciel#

U mnie pojawiło się dzisiaj:

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Usunąłem powiązania InPostu z Allegro, powiązałem ponownie i nadal nie działa.

A paczki czekają na wysłanie....

oznacz moderatorów
PELLETSFARM
#8 Zapaleniec#

Allegro a może jakiś oficjalny komunikat dla klientów ??? Jak tak dalej pójdzie nie zdążymy dzisiaj wysłać ...

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost naprawiła już ten problem, ale wciąż mogą pojawiać sie opóźnienia, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

masakra, u mnie to samo, brak integracji, w efekcie trzeba będzie generować przesyłki ręcznie i za własny $$$

oznacz moderatorów
SingleOrigin
#7 Wielbiciel#

Mamy ten sam problem, od rana, wciąż nierozwiązany. Co kilkanaście minut próbujemy powiązać konto ponownie, w różnych przeglądarkach - bez efektów.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Szkoda czasu, żadne czary nic nie pomogą. Samo się zepsuło, musi się samo naprawić.

oznacz moderatorów
adamek1807
#9 Pomysłodawca#

Jak znam życie, jeśli wkońcuuuuuu naprawią awarię, już to widzę jak wszyscy sprzedający obciążą serwery, będzie kolejny cyrk

oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Tak, właśnie miałam pisać. Ale jak naprawiają to ok.

oznacz moderatorów
selger12
#7 Wielbiciel#

10:35 i niestety nie działa. 

oznacz moderatorów
rafcikrh
#8 Zapaleniec#

u mnie też nadal nie działa 😕

 

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

zapewnie nie działa bo wszyscy próbują teraz wiązać konta 🙂 serwery im się smażą hehe

oznacz moderatorów