anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyboru kuriera w smart!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
gargulce2
#11 Animator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jestem jedną z "uszczęśliwionych" osób która przechodzi jakieś nonsensowne testy w których allegro narzuca przewoznika w przesyłkach smart. We wszystkich ofertach jest podany kurier dpd smart którego nie mogę dodać. Absurd goni absurd. Nie po to płacę allegro smart żeby nie moc wybrac przewoznika. Nie chcę kurierów pocztex, ups czy innych którzy mnie zawiedli. Chcę wybrac przewoznika dpd z którym nie mam problemów, paczki przywozi na czas itd. Mimo że płacę za smarta odebraliście mi wybór. Zakończcie te durne testy i pozwólcie ludziom wybrac to co im odpowiada. 

Wychodzi na to że ja przez 5 tygodni nie zrobię zakupów na allegro. Poczekam na zakończenie testów. 

Jeszcze jedno pytanie do twórców ów godnego pożałowania pomysłu... jak zbadacie zadowolenie klientów że swojego testu? Na jakiej podstawie uznacie że test się powiódł czy to była porażka? Bo chciałabym wyrazić swoją opinię na ten temat w ankiecie dotyczącej właśnie tego. Patrząc na niezadowolenie innych klientów wasz test nie zdał egzaminu. I chyba będę wnosić o zwrot kosztów smart za te 5 tygodni testów gdzie nie mogę wybrac przewoznika. 

oznacz moderatorów
444 ODPOWIEDZI 444
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@marcus0015 Musisz przyjąć do wiadomości, że Allegro stawia się ponad prawem, a osoby odpowiedzialne za wprowadzenie i utrzymywanie tej zmiany nie są zainteresowane realnymi potrzebami kupujących. Możesz wysłać zgłoszenie do UOKiK, wypowiedzieć umowę o usługę Smart lub po prostu zrezygnować z zakupów na Allegro (przynajmniej do czasu przywrócenia pierwotnych warunków usługi). Prośbami niczego nie wskórasz. Wielu z nas jest w takiej sytuacji i mamy serdecznie dość tego, jak traktuje nas Allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@marcus0015 Nie przywrócisz, tak ma być to decyzja Allegro, albo tak kupujesz i z tym żyjesz albo kupujesz na innej platformie.

oznacz moderatorów
marwikaa
#9 Pomysłodawca#

Ale niby dlaczego Allegro ma decydowac o firmie kurierskiej dla mnie ? No bez jaj. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A Ty sądzisz że Allegro myśli o tobie, kupujących, chodzi o kasę.

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@marcus0015 

Tutaj główny wątek na ten temat.

@ko_alka Nie są to żadne testy, tylko zmiana wprowadzona bezprawnie do opłaconej z góry usługi. Allegro może sobie to nazywać jak chce, nie zmienia to faktu, że są to nieuczciwe praktyki rynkowe, które godzą w zbiorowe interesy konsumentów.

oznacz moderatorów