anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyboru kuriera w smart!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jestem jedną z "uszczęśliwionych" osób która przechodzi jakieś nonsensowne testy w których allegro narzuca przewoznika w przesyłkach smart. We wszystkich ofertach jest podany kurier dpd smart którego nie mogę dodać. Absurd goni absurd. Nie po to płacę allegro smart żeby nie moc wybrac przewoznika. Nie chcę kurierów pocztex, ups czy innych którzy mnie zawiedli. Chcę wybrac przewoznika dpd z którym nie mam problemów, paczki przywozi na czas itd. Mimo że płacę za smarta odebraliście mi wybór. Zakończcie te durne testy i pozwólcie ludziom wybrac to co im odpowiada. 

Wychodzi na to że ja przez 5 tygodni nie zrobię zakupów na allegro. Poczekam na zakończenie testów. 

Jeszcze jedno pytanie do twórców ów godnego pożałowania pomysłu... jak zbadacie zadowolenie klientów że swojego testu? Na jakiej podstawie uznacie że test się powiódł czy to była porażka? Bo chciałabym wyrazić swoją opinię na ten temat w ankiecie dotyczącej właśnie tego. Patrząc na niezadowolenie innych klientów wasz test nie zdał egzaminu. I chyba będę wnosić o zwrot kosztów smart za te 5 tygodni testów gdzie nie mogę wybrac przewoznika. 

oznacz moderatorów
205 ODPOWIEDZI 205
gargulce2
#10 Popularyzator#

Oby nie bo wniosę o zwrot za smarta. Nie po to płacę żeby nie mieć wyboru. Czekam do końca tygodnia. 

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@gargulce2  Ja już zgłosiłam zwrot, jak moderatorki potwierdzą że to testy i za chwilę wróci możliwość wyboru kuriera to anuluję, jak nie to koniec kupowania na Allegro. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty @Syla270985 @gargulce2 

Już od 11 stycznia w formularzu dostawy i płatności możecie zobaczyć dodatkową opcję dostawy na adres – Kurier. Nie wyświetlimy przy niej nazwy przewoźnika. Jeśli ją zaznaczycie, sami wybierzemy metodę kurierską z tych, które udostępnia sprzedający. Informowaliśmy o tym w aktualnościach - tutaj.

Czy chodzi o to rozwiązanie?

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@nat_not  W artykule jest informacja że jeśli chcesz to możesz wybrać konkretnego przewoźnika - przy zakupie smart takiej możliwości nie było, był tylko kurier. 

IMG_2479.png

IMG_2480.png

IMG_2481.png

oznacz moderatorów
Client:34430208
#7 Wielbiciel#

Drogie Allegro, czemu nie pozwalacie mi kto ma dostarczyć mi paczkę, kurierzy jeżdżą w różnych godzinach (najczęściej dana firma jest w określonej godzinie u mnie) i zamawiam odpowiednim wiedząc o której będę w domu. Przez to że sami chcecie mi zrobić dobrze nie będę mógł odbierać przesyłek albo będę musiał bujać się po punktach odbioru. Czemu działacie na szkodę klientów? Polecam przemyśleć dalszy rozwój kariery osoby która wpadła na tak debilny pomysł. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty @gargulce2 Rozumiem. Sprawa jest wyjaśniana z zespołem technicznym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@nat_not ale ja nie chce żebyście mi wybierali pocztę polską czy jakiegoś innego kuriera, ja chce DPD i żadnej innej firmy jeśli o kuriera chodzi. No chyba że byłby to InPost kurier. Dlaczego podejmujecie decyzję za mnie? Kupiłam smarta na rok, i chce mieć dokładnie taki wybór, jaki miałam przy jego zakupie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież pisałem.🤗

oznacz moderatorów
gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Nie, nie o to chodzi. Informowaliście, że będzie możliwość wyboru samego kuriera ale wybor kuriera był również. Moglam zrzucic wybor na was ale moglam tez wybrac, dpd, dhl, inpost itd. A teraz tego wyboru nie ma. W ofercie jest... w koszyku nie ma. Oszukujecie ludzi. Czekam już ponad 2 tyg na reakcję działu technicznego i nic. Po tych debilnych testach nie wróciło do normy. Naprawcie to w końcu. 

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

"Dzień dobry,

Dziękuję Pani za cierpliwość.

Brak możliwości wybrania konkretnego wyboru metody dostawy z kurierem związany jest z obecnie trwającym testem, którego zakończenie jest planowane w dniu jutrzejszym.
Otrzymałem informacje, że nie jest to błąd techniczny, a zaplanowanie działanie na naszej stronie.

Życzę miłego dnia."

oznacz moderatorów
gargulce2
#10 Popularyzator#

Taaa jasne.... mój test miał się zakończyć 30.04 a do dnia dzisiejszego nie mam wyboru.... dramat. Mydlą tylko oczy. Wczoraj zamówiłam 10szt wody po 5l. Zawsze wybierałam dhl i na następny dzień już był u mnie. Teraz allegro wybrało za mnie allegro one, paczka jeszcze nie została odebrana przez kuriera od sprzedawcy ciekawe kiedy przyjdzie... 

Do moderatorek... jaki jest czas oczekiwania na złożoną na allegro reklamację? Mój smart nie działa tak jak powinien. Zapłaciłam za możliwość wyboru odpowiedniego dla mnie przewoznika i tego nie mam. Co dalej? 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Syla270985 @gargulce2 Ciekawe, co chcą w ten sposób testować. Chyba tylko naszą cierpliwość, bo nic sensownego z takiego testu uzyskać się nie da.

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@TomBanknoter  ja wczoraj zrobiłam to zamówienie, bo musiałam. Właśnie dostałam powiadomienie, ze szklana kula wylosowała mi pocztex, którego nigdy przenigdy bym sama z własnej woli nie wybrała. Więc zamiast zamknąć jutro o 14 pewnie będę siedziała do 19, bo o takich porach lubi przyjeżdżać kurier pocztexu.

oznacz moderatorów
gargulce2
#10 Popularyzator#

Proszę pogonić dział techniczny. Jak już brałam udział w tym pip.... teście. Już nie chce. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter jak co ?? przecież to celowe zmiany żeby wciskać to co im bardziej pasuje "Teraz allegro wybrało za mnie allegro one"

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@kostas11 Podejrzenia te nie są całkowicie bezpodstawne 🙂 Tylko dlaczego nazywać to testem?

 

oznacz moderatorów
gargulce2
#10 Popularyzator#

@Syla270985 i co? Twój smart wrócił do normy? Test się zakończył podobno... bo u mnie bez zmian 🤬🤬🤬

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@gargulce2 nadal nie wrócił, ale z korespondencji wywnioskowałam, że ma trwać do dziś, więc być może do północy? Jeśli jutro nie będę miała możliwości zamówienia przez DPD, to będę korespondowała w tej sprawie dalej.

Screenshot_20240514-145132.jpg

Screenshot_20240514-145221.png

oznacz moderatorów
pk_1969
#8 Zapaleniec#

Dla mnie to juz wyglada jak manipulowanie klientem: przesyłka Kurier albo InPost a za pobraniem DPD

Screenshot_20240514_150402_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o odznaczenie że to jest rozwiązanie. Ja nie mogę tego zrobić. To nie jest rozwiązanie. Wybór kuriera nadal nie działa mimo zakończonych testów.. 

oznacz moderatorów