anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart przy zakupach od 30 zł

kostas11
#21 Demiurg#

Od 4 listopada do 2 grudnia 2024 kupujący na allegro.pl będą mogli skorzystać z tej formy dostawy przy zakupach od 30 zł.

Zamówienia od 30 do 44,99 zł w tym okresie nadasz i rozliczysz tak samo, jak inne zamówienia w ramach Smart!

Jak rozliczymy opłaty za przesyłki Smart! w trakcie akcji

  • Za zamówienia od 30 do 39,99 zł – nie pobierzemy opłaty.
  • Za zamówienia od 40 do 44,99 zł – pobierzemy opłatę 1,29 zł lub 1,59 zł zgodnie z cennikiem.

Czyż by sprzedaż spadała ? Czy to się komukolwiek kalkuluje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

Halfrunt
#19 Nestor#

kasa ucieka

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#12 Orędownik#

@Halfrunt Teraz będzie uciekać jeszcze szybciej. Potwór Smart! pożera Allegro, koszty tego absurdalnego programu stanowią największe obciążenie

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

renja13
#10 Popularyzator#

Jeśli chodzi tu o "Allegro MiniPrzesyłka (czyli polecony ekonomiczny z Poczty Polskiej) w Smart! przy zakupach od 30 zł" to część moich znajomych ma to już jakoś od czerwca/lipca (albo i wcześniej), w ramach bycia królikami doświadczalnymi, oczywiście bez ich zgody.

Jeśli chodzi tu właśnie o tą "Allegro MiniPrzesyłkę", to podobno jest to lipa (a przynajmniej na początku testów była), bo m.in. ponoć nie ma darmowych zwrotów, a kwota odszkodowania za zaginioną itp. przesyłkę jest bardzo niska. No i sam fakt, że te MiniPrzesyłki obsługuje Poczta Polska, to już jest ogromny minus.
Tzn. brak darmowych zwrotów do wg mnie plus, bo ogranicza to plagę bezmyślnych zakupozwrotów, które tak mocno wpoiło kupującym Allegro i które generują ogromne ilości spalin i śmieci.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#12 Orędownik#

@renja13 Kwota odszkodowania jest niska, bo limit wartości towaru wynosi 50 zł 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

renja13
#10 Popularyzator#

EDIT: (spóźniłam się kilka sekund z edycją)

Jednak było to dostępne dla części kupujących już od 3 kwietnia: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/allegro-miniprzesylka-w-smart-juz-przy-zakupach-od-30-zl-YWBkmb...

I niestety zwrot jest za darmo przy zakupie od 30zł w SMART. Czyli jednak Allegro nie chce zaprzestać bezsensownego generowania ogromnych ilości dodatkowych spalin i śmieci.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@renja13 Ano nie chce. Gdyby był konkurs na śmieciarza roku, pierwsze miejsce dla Allegro gwarantowane.

oznacz moderatorów

renja13
#10 Popularyzator#

A tacy niby ekologiczni 🤣 Że niby sadzą drzewa nawet 🤣 

Aż zacytuję pewnego francuza:

"Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory."

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A zauważyliście zmiany na O? Od kilku dni normalnie szał zakupowy. Normalnie aż głupieje z tymi ludźmi. Nie dość że sprzedaje się więcej niż na 2 kontach allegro + 2 lokalnych, choć wystawione mam mniej, bo limity... W dodatku komentarz do każdego zamówienia, już chyba że 2 miechy nie miałam takiego, żeby w ciągu doby czy dwóch nie wystawili. To teraz wisienka w ostatnich 3 dniach dostałam właśnie 4-rtą wiadomość z podziękowaniem za porządne zapakowanie!!!! Na allegro ostatnią taką to miałam jeszcze przed zmiana systemu, wtedy jak w modzie mieli takie wypasione o perłach itp wystawiać... Normalnie klimat się robi  superowy. A tu coraz gorsze odruchy jak trzeba wejść... W głowie się nie mieści jak spece po marketingu potrafią wszystko rozwalić...

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Aha - czyli od listopada wzrasta cena za pojedynczą przesyłkę ale jednocześnie spada próg cenowy darmowej wysyłki. To tylko allegro mogło wymyślić 😄

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Health___Beauty Jak mawiał klasyk: słuszną linię ma nasza władza

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

A moze raczycie nam wytlumaczyc, dlaczego nie pokrywacie oplat za przedzial do 44,99?

Skoro wymyslacie takie poryte  promocje, to moze sami je nam zasponsorujecie?

Przeciez na samej podwyzce kosztow wysylki, od ktorej pobieracie prowizje (nadal uwazam, ze bezprawnie i UOKIK powinien Wam przywalic miliardowe kary i nakaz zwrotu prowizji sprzedajacym z okresu 5 lat) zarobicie grube miliony

oznacz moderatorów