anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail od Allegro "Od 8 sierpnia swoją sprzedaż obsłużysz tylko przez Sales Center"

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 jeśli się nie zalogujesz (a po zalogowaniu przekierujemy Cię do Sales Center) to nie obsłużysz zamówień. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika a jak to siłowe rozwiązanie ma się do regulaminu allegro?

oferty zostały wystawione wcześniej a wy odetniecie sprzedawcę od możliwości

obsługi transakcji, które zostały zawarte przed tym obowiązkowym salesowaniem

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Podpinam się bo mam zaplanowane wystawienie aukcji w licytacji które zaczną się na koniec miesiąca (czyli przed tym wymogiem) a zakończą po 10 sierpnia . Jak będzie wyglądać sytuacja w takich aukcjach gdy nie przeloguję się na to salesowanie w wyznaczonym terminie . 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 po tym terminie przeniesiemy Cię automatycznie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Nie wiem ja Ty, ale jedyne co ja robię przez Allegro to wysyłki tych nieszczęsnych One'ów - bo tego inaczej się nie da. Pozostałe zaciągam do EN Poczty P. albo Menedżera Paczek InPost.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter ja też nadaję tylko Łony oraz zlecam zwroty kasy przy odstąpieniu o ile są więc mi nie jest do niczego potrzebne jakieś Sales Problemos 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Muszę to przemyśleć. Sprzedaż na Allegro to na dziś poniżej 20% mojego obrotu, a obsługa tego zajmuje mi ponad połowę czasu - i jeszcze ciągle człowiek jest pod presją... No i nie znasz dnia ani godziny, kiedy Ci coś znów przymusowo "udoskonalą" tak, że się z rozumem nie pozbierasz

oznacz moderatorów

PARISEY
#8 Zapaleniec#

Czy będzie można obsługiwać zamówienia z zewnętrznego systemu Baselinker ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PARISEY tak, w tej kwestii nic się nie zmienia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sensorycznie-pl
#8 Zapaleniec#

Od 1 sierpnia ma działać tylko Sales Center ale nadal nie jest naprawiona obsługa nadawania przesyłek do zamówień z różnych kont allegro.

Konkretnie chodzi o błąd:
"Nie można wczytać zamówienia. Upewnij się, czy wybrane zamówienie istnieje i jest przypisane do twojego konta."

Mogę zarządzać asortymentem i zamówieniami, ale samo nadanie przesyłki wymaga przelogowania na powiązane konto allegro. Jest to bardzo uciążliwe. Powinniście się tym zająć. Nie widzę powodów dlaczego trzeba się przelogowywać, jeśli obsługując zamówienia i tak przełączam się między kontami za pomocą listy rozwijanej.

Ewidentnie to jest błąd techniczny i Allegro powinno ten błąd poprawić.

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

Ale i bez Sales Center nigdy to nie działało

oznacz moderatorów

sensorycznie-pl
#8 Zapaleniec#

No nie działało, ale teraz Allegro reklamuje że z jednego miejsca można zarządzać całą sprzedażą, co jest kłamstwem.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

sensorycznie-pl
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, dzięki temu mogę przełączać się i zarządzać asortymentem i widzieć zamówienia na każdym koncie. Ale problem od dawna jest z samym wygenerowaniem etykiety. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sensorycznie-pl Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług oraz narzędzi. Będziemy was informować o zmianach na bieżąco. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

arkos
#8 Zapaleniec#

Lata mijają, a Wy ciągle z tą samą odpowiedzią na ten problem. Pracujemy i będziemy informować. To ile jeszcze lat musi minąć, zanim poinformujecie nas, że wprowadzacie nową, ultra nowoczesną funkcję umożliwiającą generowanie etykiet z kont powiązanych ?

oznacz moderatorów

ZakupyMaawSport
#10 Popularyzator#

W wykonaliscie kawal niepotrzebnej roboty , wiem ze jestescie zagranicznym korpo nie zwiazanym z Polska, ale jak mam tego uzywac jak to nie jest po Polsku, mieszkajac w Polsce nie mam obowiazku znac angielskiego.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZakupyMaawSport możesz zmienić język na polski. Aby to zrobić,  w rozwijanym menu kliknij proszę strzałkę przy swoim loginie i następnie "change language". 
W przyszłości Sales Center będzie już automatycznie w języku, jaki jest ustawiony na danym koncie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika wasz regulamin

20.2.

Pierwotnym językiem Regulaminu, strony internetowej oraz wszelkiej komunikacji Spółki z Użytkownikami jest język polski.

 

ale pewnie ponownie się czepiam, że łamiecie własny regulamin

oznacz moderatorów