anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - błąd techniczny

MAMY ROZWIĄZANIE!
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

Czy jest wciąż problem z tworzeniem etykiet z Allegro InPost? Przerwa miała być do 2 mają, a ja wciąż nie mogę nic zrobić. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
asianowak88
#7 Wielbiciel#

U mnie też dalej wyskakuje błąd

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

Ja nawet usunelam w menadzerze swoje powiazanie z allegro i teraz nawet dodac nie mozna konta . Pewno do wtorku beda mieli gdzies ta awarie a jutro sie najwiecej ludzi kapnie ze inpost padl.

oznacz moderatorów
INARI_Eko_Natura
#8 Zapaleniec#

u mnie tez nie dziala, jutro bedzie jazda albo we wtorek rano:D

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Jutro po godzinie 12,00 jeśli nadal nie będzie poprawione powiązanie konta allegro z InPostem będę wysyłał przesyłki jak firma mająca umowę z firmą i wysyłał do Allegro faktury do zapłaty. Wygląda na to, że to jedyny sposób abyście zaczęli pracować.

oznacz moderatorów
fhxena
#8 Zapaleniec#

usunięcie plików cookies, danych przeglądarki, ewentualnie skorzystać z innej przeglądarki. 

Jeżeli to nie pomoże to proszę usunąć połączenie między kontem Allegro, a InPost w tym miejscu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje.

Następnie proszę połączyć konto zgodnie z instrukcją (strona 7): https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro.pdf

 

To mi pomogło bo mi konsultant allegro odpisał ale trzeba naprawdę usunąć całą historię z cookie 

oznacz moderatorów
asianowak88
#7 Wielbiciel#

Mi to nie pomogło, co więcej po usunięciu powiązania, nie mogę utworzyć go ponownie, pojawia się ten sam błąd, co wczoraj. 

Dzwonilam do konsultantki z InPost. Powiedziała, że problem ten cały czas jest zgłaszany i może potrwać nawet do jutra.

Zapisała moje dane i ma gdzieś zgłosić(w co wątpię)

 

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@maximpreza @olsznetsklep @mudol @avowal @KOKOSHOP_pl @Karczito1 @fhxena @londo_spzoo @asianowak88 @INARI_Eko_Natura @zdenko02 

 

Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

Pragniemy poinformować o rozwiązaniu problemu z powiązywaniem konta Allegro w Menager Paczkomaty. Systemy zostały przywrócone do poprawnego działania.
Aktualnie nie powinni już Państwo napotykać utrudnień z powiązywaniem kont jak również importowaniem przesyłek. 

 

oznacz moderatorów
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

niestety mimo odswiezania, nic nie dziala

 

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam - mimo zapewnień Eksperta z InPostu nadal nie działa. Tak jak zapowiedziałem zacznę wysyłać przesyłki InPostem [w cenie klasycznej firmy mającej umowę z InPostem] i obciążał Allegro kosztami - umowa Smart obowiązuje.

 

oznacz moderatorów
berzelot
#8 Zapaleniec#

Nadal nie działa!

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

U mnie od wczoraj wieczorem działa. Tyle że trzeba było dla tych stron cookiesy wyczyścić

oznacz moderatorów
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

wyczyscilam cookies,,, na nowo powiazalam konto i lipa

 

oznacz moderatorów
artymicz
#2 Obserwator#

U mnie też nie działa

oznacz moderatorów
berzelot
#8 Zapaleniec#

Czyszczenie cookies nic nie daje, tak samo jak ponowne powiązanie kont, ponieważ jedno z moich kont działa poprawnie bez jakiejkolwiek ingerencji a drugie, na którym bardziej mi zależy, NIE!

oznacz moderatorów
pwglassfol
#8 Zapaleniec#

Wiecie co.... nerwy mi puszczają... mam full paczek i nie moge stworzyc etykiet,,,kpina

 

oznacz moderatorów
_VISTERIA_
#8 Zapaleniec#

Mi dopiero przed chwileczką zadziałało...

oznacz moderatorów
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

U mnie nadal nie działa...

oznacz moderatorów
elciarym
#8 Zapaleniec#

u mnie od wczoraj działa , poskutkowało dopiero jak weszłam przez menadżera paczek - zarządzaj kontami  aukcje i  tam dałam powiąż ponownie ,powiązałem konto każde z osobna , tylko ważne ,że te które łączysz ,to musisz być zalogowany na allegro na te konto

oznacz moderatorów
Sklep_Patchwork
#8 Zapaleniec#

U mnie również nadal nie działa.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

Mam podobnie . U mnie ten sam problem. Nie daje sie też odświezyć powiązanego konta 

oznacz moderatorów