anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Semaj_Lian  na ten moment nie ma możliwości wyłączenia grupowania ofert. Trwają testy i chcemy sprawdzić różne warianty wyświetlania wyników wyszukiwania.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28 To może warto testować na moderatorach i pracownikach Allegro? Czy gdzieś w Regulaminie jest punkt, że Allegro ma prawo utrudniać użytkownikowi korzystanie ze strony bez jego zgody? 

oznacz moderatorów
agsok
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry!

Kiedy będzie dostępna ankieta do ocenienia "grupowania ofert"? Czy będzie dostępna dla wszystkich, którzy mają włączoną tą opcję (już wszyscy ją mają?) czy tylko dla jakiegoś wybranego, wąskiego grona?

Czy na Allegro Gadane byłaby możliwość ustawienia przez Państwa takich ankiet? Czarno na białym byłoby widać skuteczność wszystkich wdrożeń.

oznacz moderatorów
FANSPORT79
#9 Pomysłodawca#

Ile można sprawdzać i nie widzieć że to nie działa . Mam to już włączone kolejny miesiąc i kupuję tylko powielając wcześniejsze zamówienia , wyszukać dobrą nową ofertę w tym momencie na Allegro jest misją niemożliwą !!!!!

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@N_Nitka28  dlaczego szczerze nie napiszesz te testy się nigdy nie zakończą , robicie z użytkowników...

oznacz moderatorów
mich4l_m
#8 Zapaleniec#

Ale co tu testować? Czy testują to małpy i maja problem z wnioskami? Przecież o ogaranicza w opór użyteczność Allegro - wyszukiwarki. Syn kogoś z zarządu to wymyślił i trzeba to przepchnąć czy jak? Test powinien mieć chyba jasno określona date końca. Kiedy w końcu to się skończy? ZNISZCZYLISCIE ALLEGRO. Już człowiek przełknął wysokie prowizje bo oprócz tego serwis oferował dużo. A teraz to nawet nieśmieszny żart ze zmuszacie ludzi do testowania tej padaki. Nie jest logiczne ze jak jest jakaś grupa odbiorców którym się to podoba to sobie to włączy. Czemu my nie możemy wyłączyć? DRAMAT.

oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Ile Ci płacą za te farmazony? Ciągle te same **piiip**yczne odpowiedzi a nic konkretnego. Nikt tego nie chce i gdzie są wyniki testów, że to jest takie suuuuper i wogóle?!?!?!?!

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

Ale wyniki testów nie są dla użytkownika, tylko dla zarządu. Jedynym wynikiem z tych testów jest to czy wpływy rosną czy spadają. Jeśli rosną, to zmiana zostaje. Jeśli spadną, to zmiana poleci do kosza. Proste.

oznacz moderatorów
ploomba
#7 Wielbiciel#

Co to za dziadostwo.!!!

U mnie pojawiło się kilka dni temu to samo. Brak możliwości rozlaczania ofert. Nie brałem udziału w żadnych testach od kwietnia, aż tu nagle teraz w lipcu mi taki szajs włączyli. Pierw zlikwidowali normalne wyszukiwanie w dziale kasety (kategorie) to tera zna siłę chcą mię uszczęśliwić takim dziadowski rozwiązaniem. Chcę normalne wyszukiwanie!!!!!! 

oznacz moderatorów
GADCOM_SG
#9 Pomysłodawca#

Allegro już wysyła zaproszenia na webinar - "Jak wyróżnisz swoje oferty w Katalogu produktów?"

już niebawem Allegro stanie się ogromnym Katalogiem produktów, dzięki czemu klienci szybciej znajdą interesujące ich oferty. Zastanawiasz się, jak ułatwić im zobaczenie tych, które należą do Ciebie?

Więc te "testy" zapewne szybką się nie skończą...

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Jak rozłączyć widok ofert powiązanych

 

To co robicie jedynie zacheca do zakończenia tych 20 wspólnych lat

 

Jak można wnieść oficjalną skargę i do kogo na działanie tego syfu

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Allegro ma ok 17mln użytkowników. Ilu niezadowolonych wypowiedzialo się w tym temacie? 200? 500? Jaki to procent całości? Oni widzą właśnie taki procent niezadowolenia, więc w zasadzie wszystko jest ok. 

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Pisz oficjalną skargę (ja napisałem) do obsługi

Może jaki ich zalejemy zgłoszeniami to ktoś pójdzie po rozum do głowy

oznacz moderatorów
Mefi_mp3
#7 Wielbiciel#

Wyboru ofert dokonuj z poziomu przeglądarki na której nie jesteś zalogowany.

Finalny zakup z poziomu konta.

 

Mi też włączyli ten szajs i usunęli przycisk rozłączania ofert. TRAGEDIA.

Czemu allegro nie włączy tego u wszystkich, nawet u użytkowników którzy nie są zalogowani? Nie wiem choć się domyślam.

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Pisz oficjalną skargę (ja napisałem) do obsługi

Może jaki ich zalejemy zgłoszeniami to ktoś pójdzie po rozum do głowy

oznacz moderatorów
Jarek9801
#1 Nowicjusz#

Beznadziejny interface - ogranicza kupujących. Przestaję kupować poprzez allegro !!!

oznacz moderatorów
QueLord
#10 Popularyzator#

Dzięki za informację. Tak na marginesie: To nie lotnisko - tu nie trzeba ogłaszać wylotu. xD 

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Pisz oficjalną skargę nie tu tylko do obsługi

Może jaki ich zalejemy zgłoszeniami to ktoś pójdzie po rozum do głowy

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie sądzę żeby po rezygnacji jednej osoby coś się zmieniło.

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

1 nie

10 nie

100 nie

1000 - pojawi się na słupkach więc to kwestia ilu z nas napisze

Lepiej napisać niż siedzieć cicho że nic się nie da

Przypomnę że to my jesteśmy wartością dla Allegro i bez kupujących to się mogą zawijać.

Więc jako kupujący możemy wyrazić swoje niezadowolenie

oznacz moderatorów