anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyboru kuriera w smart!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jestem jedną z "uszczęśliwionych" osób która przechodzi jakieś nonsensowne testy w których allegro narzuca przewoznika w przesyłkach smart. We wszystkich ofertach jest podany kurier dpd smart którego nie mogę dodać. Absurd goni absurd. Nie po to płacę allegro smart żeby nie moc wybrac przewoznika. Nie chcę kurierów pocztex, ups czy innych którzy mnie zawiedli. Chcę wybrac przewoznika dpd z którym nie mam problemów, paczki przywozi na czas itd. Mimo że płacę za smarta odebraliście mi wybór. Zakończcie te durne testy i pozwólcie ludziom wybrac to co im odpowiada. 

Wychodzi na to że ja przez 5 tygodni nie zrobię zakupów na allegro. Poczekam na zakończenie testów. 

Jeszcze jedno pytanie do twórców ów godnego pożałowania pomysłu... jak zbadacie zadowolenie klientów że swojego testu? Na jakiej podstawie uznacie że test się powiódł czy to była porażka? Bo chciałabym wyrazić swoją opinię na ten temat w ankiecie dotyczącej właśnie tego. Patrząc na niezadowolenie innych klientów wasz test nie zdał egzaminu. I chyba będę wnosić o zwrot kosztów smart za te 5 tygodni testów gdzie nie mogę wybrac przewoznika. 

oznacz moderatorów
205 ODPOWIEDZI 205
Sliz__
#8 Zapaleniec#

Sprawdzał ktoś, czy po rezygnacji z zakupu i ponownym zakupie wylosuje się ten sam kurier? Albo w przypadku zakupu od innego sprzedawcy?

Kierowca kierowcy nie równy. U mnie akurat sprawdza się DPD - zero problemów. Na poprzednim adresie paczki z DPD zawsze dostawałem uszkodzone, lepszy był DHL. Nie uśmiecha mi się dzwonienie, szukanie, składanie reklamacji. Jak mam się niepotrzebnie denerwować to wolę odstąpić od zakupu i kupić od innego sprzedawcy po prostu... 

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#10 Popularyzator#

Też jestem ciekawa, czy przy kolejnym zakupie kurier może się zmienić. Prosimy o informację  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

Póki co trzeba by szukać ofert z dostępnym tylko kurierem, który nam odpowiada lub starać się odgadnąć na podstawie różnych terminów dostawy.

oznacz moderatorów
Sliz__
#8 Zapaleniec#

Może wystarczyło by dodać gdzieś w opcjach preferowanego przewoźnika i wykluczenia? Wtedy faktycznie każdemu byłoby lepiej... 

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#10 Popularyzator#

@Sliz__ Dla Allegro nie miałoby to sensu. Cała akcja jest po to, żeby poprawić "efektywność kosztowo-operacyjną platformy" poprzez zmuszanie kupujących do korzystania z określonych dostawców.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Sliz__ A może wystarczyłoby nie ruszać tego, co do tej pory bezproblemowo działało? Ale to chyba zbyt wygórowane oczekiwanie, Allegro jest mistrzem w psuciu dobrego

oznacz moderatorów
Sliz__
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, może gdzieś na świecie jest ktoś, komu przeszkadzało samodzielne przewoźnika... Szukam logicznego uzasadnienia innego niż finanse Allegro. 

oznacz moderatorów