anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyboru kuriera w smart!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
gargulce2
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jestem jedną z "uszczęśliwionych" osób która przechodzi jakieś nonsensowne testy w których allegro narzuca przewoznika w przesyłkach smart. We wszystkich ofertach jest podany kurier dpd smart którego nie mogę dodać. Absurd goni absurd. Nie po to płacę allegro smart żeby nie moc wybrac przewoznika. Nie chcę kurierów pocztex, ups czy innych którzy mnie zawiedli. Chcę wybrac przewoznika dpd z którym nie mam problemów, paczki przywozi na czas itd. Mimo że płacę za smarta odebraliście mi wybór. Zakończcie te durne testy i pozwólcie ludziom wybrac to co im odpowiada. 

Wychodzi na to że ja przez 5 tygodni nie zrobię zakupów na allegro. Poczekam na zakończenie testów. 

Jeszcze jedno pytanie do twórców ów godnego pożałowania pomysłu... jak zbadacie zadowolenie klientów że swojego testu? Na jakiej podstawie uznacie że test się powiódł czy to była porażka? Bo chciałabym wyrazić swoją opinię na ten temat w ankiecie dotyczącej właśnie tego. Patrząc na niezadowolenie innych klientów wasz test nie zdał egzaminu. I chyba będę wnosić o zwrot kosztów smart za te 5 tygodni testów gdzie nie mogę wybrac przewoznika. 

oznacz moderatorów
245 ODPOWIEDZI 245
az1rael
#21 Demiurg#

@-Sainkho- i tu masz jeszcze fragment regulaminu smarta

Allegro zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu z uwagi na:

 

a. zmianę przepisów prawa mającą bezpośredni wpływ na treść Regulaminu;

 

b. nałożenie przez organy państwa określonych obowiązków mających bezpośredni wpływ na treść Regulaminu;

 

c. usprawnienie działania Usługi lub obsługi Nabywców;

 

d. poprawę ochrony prywatności Nabywców;

 

e. zapobieganie nadużyciom;

 

f. względy bezpieczeństwa;

 

Jak widać mogą zmienić regulamin smarta podczas trwania usługi więc mogą zmienić warunki usługi o czym informują mailem ktorego oczywiście nikt nie przeczyta bo po co więc nie odstapi od umowy na smarta tylko niemo akceptuje 

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#11 Animator#

@az1rael Naprawdę, ręce opadają, jak się czyta Twoje posty. Wyrywasz fragment z regulaminu i cieszysz się jak dziecko, że ci pasuje do narracji.

Po pierwsze, Allegro dokonało zmiany istotnych warunków świadczenia usługi w trakcie trwania opłaconych okresów rozliczeniowych. Po drugie - zmiana jest niekorzystna dla kupujących, co potwierdzają liczne wypowiedzi użytkowników w niniejszym wątku. Po trzecie regulamin nie został zmieniony i nie zostaliśmy w żaden sposób poinformowani o wprowadzonych zmianach.

Teraz przeczytaj art. X ust. 3 i 5 regulaminu Smart:

"3. Allegro poinformuje Nabywcę o zmianie Regulaminu za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres Nabywcy widniejący w ustawieniach Konta, na co najmniej 15 dni przed wprowadzeniem tych zmian". 

"5. W trakcie trwania opłaconych Okresów Rozliczeniowych Allegro nie będzie dokonywać zmian istotnych warunków umowy na niekorzyść konsumenta [...]".

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@-Sainkho- a masz jakiś dowód że nie było informacji mailem od allegro o zmianie regulaminu? takim co trafia do spamu i jest usuwany w 2 dni ? dasz sobie obciąć rękę? To jest usługa allegro która wykracza ponad zakres uprawnień ustawy konsumenckiej allegro zapewnia ci w niej darmową dostawę i zwrot jako w warunkach usługi nigdzie nie pisze jakim przewoźnikiem do tego możesz zrezygnować ze smarta w każdym momencie i zostaną ci zwrócone środki za niewykorzystane miesiące

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#11 Animator#

@az1rael a masz jakiś dowód że nie było informacji mailem od allegro o zmianie regulaminu? takim co trafia do spamu i jest usuwany w 2 dni ? dasz sobie obciąć rękę?

Ty tak na serio? Na początku regulaminu masz datę wprowadzenia ostatnich zmian. Aktualna wersja obowiązuje od dnia 16.10.2023 r.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@-Sainkho- i nic z tego nie wynika masz w regulaminie zapis o testach masz więc mogą testować by wg siebie ulepszyć funkcjonalność a tobie jak się nei podoba to możesz w każdym momencie wypowiedzieć smarta i dostać zwrot kwoty za resztę subskrypcji więc nie pasują zmiany to mówisz smartowi papa 

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#11 Animator#

Pierwsze zakupy po wygaśnięciu i wykupieniu na nowo Smarta. W dalszym ciągu nie mam możliwości wyboru określonego kuriera. Kupiłam 10 szt. produktu w cenie najniższej na Allegro. System wybrał kuriera, który mi nie odpowiadał. Anulowałam zamówienie (wpisałam powód). Chciałam ponowić zakup, choćby po to, żeby przekonać się, czy za drugim razem system wybierze tego samego przewoźnika (moderatorzy nie chcieli tutaj udzielić informacji na ten temat). Ponowny zakup nie był możliwy, bo "w tej ofercie sprzedający ograniczył możliwość zakupu większej liczby sztuk przez jednego kupującego".

Ten sam produkt kupiłam w bardzo dobrym sklepie internetowym, w niższej cenie, w większej ilości, z darmową dostawą kurierem, który mi odpowiadał. Przy okazji zamówiłam inne potrzebne mi produkty w cenach niższych niż na Allegro.

oznacz moderatorów