anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro ma jakąś awarię?

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

Witam,

Od kilku dni zauważyłem znaczący spadek sprzedaży. Zdaję sobie sprawę, że czasem trafiają się lepsze i gorsze dni, jednak obecnie ten spadek jest szczególnie widoczny. Dodatkowo zastanawia mnie fakt, że od kilku dni liczba wizyt na aukcjach pozostaje bez zmian. Czy to normalne, że nie ma żadnych kliknięć? Zastanawiam się, czy Sales Center może działać nieprawidłowo i nie pokazuje właściwych danych.

U konkurencji nie zauważyłem zmniejszonej sprzedaży, czy dostałem od allegro jakąś karę o której nie jestem świadomy?

Dodatkowo, po uruchomieniu reklamy graficznej, byłem zaskoczony wysokością minimalnego dziennego budżetu – dla 4 przedmiotów wynosi on ponad 150 zł. Pamiętam, że kiedyś można było ustawić ten budżet już od 30 zł. Czy taka zmiana jest możliwa?

Będę wdzięczny za wyjaśnienia i pomoc w rozwiązaniu tych kwestii. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Heh zerkłam dopiero co nawet nie zauważyłam, prywatni przyciagną ruch. Ktoś widzę oprócz allegro czyta to forum i się dostosowuje.... Ciekawe co to za system płatności? czasem nie to z czego V korzysta? To było zarąbiste, kasa zawsze po 10 tej na koncie. A zwrot za anulowanie dostałam w niedzielę po minucie....

oznacz moderatorów

bombardier10
#8 Zapaleniec#

No nie wiem żadnych konkretów puki co piszą jakieś ekologiczne bzdety  „oferując rozwiązania wspierające zarówno rozwój biznesu, jak i troskę o planetę. Platforma opiera się na gospodarce obiegu zamkniętego – modelu, który ma na celu maksymalne wydłużenie cyklu życia produktów i promowanie niskoemisyjnego handlu” .

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

w dzień startu strona uklęknie a kilka tygodni później rozłoży nogi 😂

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

chyba nie będzie tak tragicznie, jak na razie to jest tam bardziej niż skromnie. Ale na w s z y s t k o też wszystko miało hulać i poddali się przed startem.Okazuje się że nie jest to takie proste jak się niektórym wydaje. Na razie się zarejestrowałam i zobaczę co dalej.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Tu niestety przyznam rację, za tym portalem stał gigant - comarch a ta strona z wątpliwą nazwą zrobiona przez dwie osoby chwalące się w poście sponsorowanym, że zbierali na drukarkę nie spełnia nawet wymogów prawnych

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

proszę mi wyjaśnić jak działa wyświetlanie wizyt?

Wchodząc w mój asortyment i patrząc na aukcję która się dobrze wyświetlała i sprzedawała od kilku dni widzę że wyświetlenia stoją w miejscu a nawet się cofają. 3 dni temu było 220 wyświetleń, dwa dni temu 216 wyświetleń, wczoraj 223 wyświetlenia a dzisiaj znowu 216 wyświetleń. Czy to są wyświetlenia z 30 ostatnich dni czy teraz allegro pokazuje liczbę dziennych wyświetleń? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net nic się nie zmieniło. Dane obejmują ostatnie 30 dni. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

To proszę mi wyjaśnić dlaczego  liczba wyświetleń się cofa?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

bo jest to okres kroczący. tak samo jak w komentarzach z tą różnicą że komentarze obejmują rok 

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

To proszę mi wyjaśnić dlaczego  liczba wyświetleń się cofa?

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

mam kolejne pytanie, ile czasu trwa wyłączenie reklamy graficznęj przez wasz system  po tym jak przesunę suwak i wyświetli mi się informacja że reklama jest nieaktywna? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@Hadwao_net minęła 19-ta. Dziewczyny w kuchni.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

🙂

oznacz moderatorów

Czah-nik
#12 Orędownik#

@brakestop przynajmniej tam coś pożytecznego robią, nie to co tu. Mydlić oczy.

oznacz moderatorów