anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
424 ODPOWIEDZI 424
arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Udał się to wyłączyć?

oznacz moderatorów
piwko12
#8 Zapaleniec#

Nie, ale na szczęście Allegro to wyłączyło. Mam nadzieje, ze nie będą nas uszczęśliwiać na siłę i zostanie tak jak teraz tzn. że sam mogę decydować czy chce widzieć razem czy osobno. 

oznacz moderatorów
arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Ja niestety to widzę, dopiero po wylogowaniu jest ok.

arek_inc2_0-1720284574479.png

 

oznacz moderatorów
piwko12
#8 Zapaleniec#

U mnie naprawiło się 1 maja. Może znów coś włączyli, ale wczoraj jeszcze było Oki. Wcześniej jak mnie tym uszczęśliwiliśmy to pomagała jedynie zmiana przeglądarki. Na tym samym koncie na chromie to miałem, a na firefox już nie.

oznacz moderatorów
introligator76
#1 Nowicjusz#

Znowu się zaczęło . Pomocy !!!! Po zalogowaniu brak możliwości rozłączenia ofert. Na stronie i w aplikacji....

oznacz moderatorów
introligator76
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

KIEDY TO SIĘ ZAKOŃCZY I WRÓCI DO NORMALNOŚCI??? 

KUPJĘ NA ALLEGRO OD POCZĄTKU ISTNIENIA I TAKIEGO GÓW... JESZCZE NIE BYŁO...

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@introligator76 To se nevrati 🤖

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy można wyłączyć obowiązkowe (już kilka dni) grupowanie produktów podczas wyszukiwania? Jest to tak niewygodne, że po prostu nie chcę już korzystać z usług Allegro i będzie musiał przejść na inne (chińskie) sklepy. Dziękuję z gory.

PS Czy ktoś rozumie, dlaczego zarządzanie Allegro celowo zabija serwis?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@TopBrick Nie można, to celowe działanie Allegro, można oglądać wylosowując się.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Domysłów jest kilka:

- startują do księgi guinesa w kategorii firmy najbardziej uprzykrzającej klientom życie

- młode pokolenie doszło do władzy, naoglądało się pseudobełkotu mistrzów marketingu i teraz na siłę udowadnia, ze wszystko wie lepiej. A to przecież wstyd by był się wycofać. No chyba ze na paliwo do lamborgini w końcu braknie...

- ktoś tam innego koloru skóry posmarował komuś za ułatwienie użytkowania własności intelektualnej stworzonej przez kogoś i korzystania z portalu

- ktoś tam posmarował za zniszczenie portalu

- testują ile ludzie wytrzymają zanim ich na taczkach wywiozą xD

Wybierz sobie opcje lub dodaj własną.

 

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#
Ta decyzja od Allegro nazywa się samobójstwem. Teraz nie ma sposobu na wyszukiwanie najnowszych lub najtańszych ofert, nie ma możliwości ich sortowania i tak dalej. Wiedziałem, że Covid19 ma/miał wpływ na ludzkie mózgi, ale nigdy nie spodziewałem się, że dla Allegro jest to tak poważne.
oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem powód jest zupełnie inny. Grupowanie ofert jest znacznie mniej obciążające dla serwerów niż opcja bez grupowania. Pewnie admini Allegro podnieśli larum, że dochodzą do ściany jeśli chodzi o wydajność i wybrano opcję najprostszą, mianowicie zamiast rozbudowy infrastruktury postanowiono zmienić "nieco" architekturę serwisu. Stąd też ośli opór i brak wyboru. Teraz już się nie wycofają, ponieważ kosztowało to zapewne już kilka milionów. Niestety brnięcie w to rozwiązanie będzie ich kosztowało znacznie więcej. Szkoda serwisu.

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#

Myślę ze cel est inna: zrobić taka masakra z wyszukiwaniem i sortowaniem, jaka ma amaz*, temu ta inne chińskie sklepy, bo  według badania marketingowo z powodu tego problemu te sklepy mają wyższy profit (tak, to dziwne, ale  to jest prawda). Ale allegro to nie amaz* czy aliekspress, myślę więc, że wynik będzie odwrotny.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@TopBrick Pytanie zawiera odpowiedź. Skoro jest obowiązkowe, to nie da się wyłączyć. Ktoś tu komuś podkłada  🐷

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Miało być, ale nie ma. Ściema od początku.

oznacz moderatorów
Dawid0622
#1 Nowicjusz#

Cześć,


Od kilku dni(zaznaczam że absolutnie nic nie klikałem, a już na pewno nie włączałem tego za przeproszeniem **piiip**a) mam połączone oferty sprzedaży. Nie da się teraz normalnie tego przeglądać, oraz strasznie mnie to drażni, a co najgorsze zniknął przycisk POŁĄCZ / ROZŁĄCZ Oferty, on zawsze był gdzieś na dole strony.

 

W jaki sposób mogę się wypisać z tej **piiip**ianej za przeproszeniem funkcji, o którą nikt nie pytał, a już napewno nie ja.

Jeśli ktoś z allegro to przeczyta, to weźcie to wywalcie, bo nikt tego nie chce, i w żaden sposób to nam nie ułatwia zakupów, wręcz odwrotnie...

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

wyszukiwanie czegokolwiek na połączonych ofertach jest ekstremalnie trudne.

Pomijając fakt telefonów, których jest TYSIĄCE - sprawdź 7 ofert, sprawdź 13 ofert, sprawdź 25 ofert, sprawdź 10 ofert - wszystko dotyczy S20FE 5G - tak nigdzie nie ma prawdziwych cen (od 1000 zł, a w ofertach od 600 się zaczynają) to jeszcze nie wiem gdzie szukać np. najtańszego, bo nie interesuje mnie kolor, a CENA!

Po co na siłę uszczęsliwiać ludzi?

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

natty_91_0-1720701649826.png

Proszę wskazać najkorzystniejszą ofertę po tych filtrach...

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@natty_91  dziękuję za opinię. To cenne, co sądzą klienci na temat naszych rozwiązań w Allegro. Testujemy różne opcje wyświetlania listy wyszukiwania. Nie jest to błąd czy wina aktualizacji. Każdy ma swoje preferencje co do produktu. Dla niektórych wyznacznikiem jest cena, dla innych szybkość dostawy. Możliwości, preferencji jest wiele. Trudno mi zająć tutaj stanowisko. Masz też prawo do zgłaszania ofert, które Twoim zdaniem łamią Regulamin, także Regulamin promocji, jakie odbywają się w Allegro.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Ale ja dalej nie wiem jak wrócić do normalnego wyglądu? Co mam zrobić żeby korzystać z serwisu jak dawniej? Jak to ma zostać to ja dziękuję serdecznie...

oznacz moderatorów