anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczki Inpost bez czarnych etykiet na weekend

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

Nastąpiła jakaś zmiana czy to najzwyczajniej jakiś błąd? Paczki Smart InPost paczkomaty, które od czwartku powinny mieć etykiety czarne są zwykłe. Ktoś też tak ma?

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@GWDAfishing Tak, dzisiaj działa. Wydrukowałem wszystkie etykiety do wczorajszych zamówień i są czarne

oznacz moderatorów

REHFIT
#7 Wielbiciel#

U mnie nadal drukują się bez czarnego paska..

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

u mnie loteria, jakieś 10% ma pasek, reszta nie. Czy to, że oferty mają oznaczenie "dostawa w sobotę" zamiast "kup do 14:00 - dostawa w sobotę" ma związek z tą awarią czy to jakiś inny problem?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@Health___Beauty Te oznaczenia w ofertach nigdy nie miały znaczenia. Liczył się tylko moment wygenerowania przesyłki - no i żeby była w ramach Smart!

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@TomBanknoter  To wiem. Chodzi mi o to że do wczoraj oferty miały oznaczenie „kup do 14:00 - dostawa jutro”, a dziś mają po prostu „dostawa w sobotę” bez pokazania godziny granicznej i zastanawiam się czy Allegro to zmieniło ze względu na awarię w InPost czy to jakiś problem zupełnie z tym niezwiązany. Czy może po prostu kolejne „ulepszenie” w serwisie. 

oznacz moderatorów

REHFIT
#7 Wielbiciel#

Teraz poszły weekendowe. Ale dwie pierwsze jednak bez.

oznacz moderatorów

REHFIT
#7 Wielbiciel#

Wychodzi na to że drukują sie losowo, raz dobrze raz nie..

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@REHFIT U mnie w "szczęśliwym numerku" na razie 100% trafień, przed chwilą wydrukowałem kolejną, i też czarna.

oznacz moderatorów

MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

17:55, na infolinii Inpost nic nie wiedzą, Allegro od kilu godzin "potwierdza czy sytuacja ma miejsce", a miła Pani na chacie Allegro informuje mnie, że:

  • zamówienie zostało złożone w środę, więc logiczne że nie jest paczką w weekend, bo przecież nie zostało złożone w weekend zamówione (zostawię to bez komentarza)
  • mam czas wysyłki trzy dni, a smart z paczką w weekend działa tylko dla wysyłek 1 i 2 dni 😉 (nie wiem po co wymyślać rzeczy z kosmosu, gdy się nie zna prawidłowej odpowiedzi...)
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@MakeYourWish Pani na czacie bredzi, bo o tym, czy etykieta ma oznaczenie weekendowe zawsze decydował moment wygenerowania przesyłki, a nie zamówienia. Często specjalnie generowałem etykiety po północy ze środy na czwartek, żeby były czarne - i działało

oznacz moderatorów

MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

Wiadomo, że tak, przecież ta jej odpowiedź kompletnie sensu nie ma. Co kogo obchodzi kiedy złożone jest zamówienie w stosunku do etykiet? Przecież czas wysłania decyduje kiedy paczka dojdzie. Według tej logiki, Paczki w Weekend, to byłby zamówienia... złożone w weekend? I dochodzące we wtorek? 😄 

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@MakeYourWish 

 "nie wiem po co wymyślać rzeczy z kosmosu, gdy się nie zna prawidłowej odpowiedzi..." - ten typy tak mają. Nigdy się nie potrafią przyznać, że czegoś zwyczajnie nie wiedzą, tylko zmyślają niestworzone historie. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj wciąż loteria - jedna czarna na pięć zwykłych... Także sporo kasy mi pójdzie na Paczki w Weekend za 17 złotych... A oficjalnego info nadal brak... 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

U mnie wygląda to tak:

Przy Inpost:

Info na karcie produktu: kup do 15:20 - dostawa w poniedziałek

Etykieta wydrukowała się czarna, ale w Panelu Allegro widnieje info:

 

Zrzut ekranu 2024-10-11 o 13.22.32.png

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @GWDAfishing. Etykiety drukowane są już prawidłowo, natomiast nie mamy od InPost 100% potwierdzenia, że przesyłki dotrą do klientów w sobotę.
Czekamy na informację od InPost - gdy tylko otrzymamy potwierdzenie od przewoźnika, to damy znać Wam i kupującym. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MakeYourWish
#7 Wielbiciel#

Moje etykiety nadal nie są weekendowe... Zamówienie ff6ca0b0-8666-11ef-907a-99f54671bfea.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @MakeYourWish. Zamówienie zostało złożone przedwczoraj z predykcją czasu dostawy na 15.10, więc nie łapie się na dostawę weekendową. Tylko zamówienia składane w czwartki i piątki podlegają dostawie sobotniej. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź. Dzisiejsze etykiety na szczęście drukowały się już "prawidłowo".

oznacz moderatorów

e-hurtelektro
#8 Zapaleniec#

czas na wysyłkę do dzisiaj - mam czarną etykietę, zakupy po 12, czas na wysyłkę do poniedziałku - etykiety standardowe, ja mam tak u siebie

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@e-hurtelektro To jakieś novum, bo do tej pory weekendowe drukowały się do końca dnia w piątek. Ale teraz też drukowałem (po 14-tej), i już nie jest "czarna"

oznacz moderatorów